نسرین مقانلو| نسرین مقانلو و همسرش| نسرین مقانلو و پسرش

نسرین مقانلو کجاست؟ | سه اتفاق وحشتناک نسرین مقانلو را در هم شکست

نسرین مقانلو از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون ایران بود اما الآن چند سالی است که در نقش جدیدی ظاهر نشده است. برای خیلی ها این سوال پیش آمده که علت غیبت او در عرصه بازیگری چیست؟

نسرین مقانلو کجاست؟ | سه اتفاق وحشتناک نسرین مقانلو را در هم شکست

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون است که طی دو سه دهه اخیر آثار خاطره انگیزی از خود در مدیوم های مختلف عرصه تصویر به جای گذاشته است. نسرین مقانلو در سریالهای مختلفی نظیر مسافری از هند و مختارنامه ایفای نقش کرده است. نسرین مقانلو در یک سال اخیر عزادار رفتن پدر، مادر و فرزندش بوده است. نسرین مقانلو پس از به سوگ نشستن، در هیچ فیلم و سریالی ایفای نقش نکرده است. نسرین مقانلو هرازچندگاهی با انتشار تصاویری از رفتگانش یاد می کند و به نظر می رسد همچنان نتوانسته از شرایط ناگوار و تلخی که برایش به وجود آمده رهایی یابد.

نسرین مقانلو از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون ایران بود اما الآن چند سالی است که در نقش جدیدی ظاهر نشده است. برای خیلی ها این سوال پیش آمده که علت غیبت او در عرصه بازیگری چیست؟

واقعیت این است که متاسفانه خانم مقانلو با سه مصیبت باورنکردنی در زندگی اش روبرو شد که حال روحی او را به طور کلی تحت تاثیر قرار داده است.این هنرمند طی یک سال، پدر، مادر و فرزند ذکورش را از دست داد

در ادامه مروری خواهیم داشت بر آنچه که طی یک سال اخیر بر نسرین مقانلو گذشت:

نوروز تلخ نسرین مقانلو

نسرین مقانلو، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که هنوز در شوک از دست دادن فرزند و پدرش به سوگ نشسته بود با انتشار متنی در صفحه خودش خبر داد که در آستانه سال جدید مادرش را هم از دست داد.

نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرامش نوشت: «مادرم هم رفت به سفر و من دوباره داغ دیگری رو بر دل میکشم خدایا چه در من دیدی که فکر کردی میتونم اینقدر قوی باشم که داری با مرگ عزیزانم منو امتحان میکنی مادرم رو هم ازم گرفتی؟؟؟؟ مادرم روحت شاد و مسیرت پر نور الان با ارشیا و بابا کنار هم هستید برای من دعا کنید که بتونم دوام بیارم.»

سال تلخ و دردناک برای نسرین مقانلو/ خانم بازیگر پس از پدر و پسرش به سوگ مادر نشست

مرگ مشکوک فرزند نسرین مقانلو

ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.

دلیل مرگ پسر نسرین مقانلو چه بود؟ + عکس ها و فیلم های جگرسوز

واکنش نسرین مقانلو به درگذشت پدرش

یک سال قبل نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون از درگذشت پدرش خبر داد.

نسرین مقانلو در اینستاگرام نوشت: "انا لله و انا الیه راجعون. پدرم سفر کرد و من مردم. سفری بی بازگشت اما من با این ذره ذره مردن تدریجی بی او چه کنم؟"

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار