یکتا ناصر| یکتا ناصر و همسرش| همسر یکتا ناصر

دعوای یکتا ناصر و منوچهر هادی بالا گرفت! | برخورد فیزیکی عجیب با یکتا ناصر +عکس

تصویری از یکتا ناصر و منوچهر هادی در فضای مجازی با واکنشهای مختلفی همراه شده است.

دعوای یکتا ناصر و منوچهر هادی بالا گرفت! | برخورد فیزیکی عجیب با یکتا ناصر +عکس

یکتا ناصر در سالهای اخیر در حواشی مختلفی را تجربه کرده است. یکتا ناصر از جمله بازیگرانی است که در ابتدای دهه هشتاد به شهرت رسید و همچنان به عنوان یک بازیگر شناخته شده فعال است. یکتا ناصر چند سال قبل با منوچهر هادی ازدواج کرد و او منوچهر هادی در آثار مختلفی با یکدیگر همکاری کردهند. مدتی است که شایعه طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی در فضای مجازی پیچیده و علیرغم اینکه در برهه ای منوچهر هادی آن را تکذیب کرد اما هر چند وقت یکبار بحث آن دوباره داغ می شود. تازه ترین خبر درباره یکتا ناصر را در ادامه بخوانید.

چندی وقتی است که یکتا ناصر و منوچهر هادی استوری های کنایه آمیزی علیه یکدیگر منتشر می کنند و مشخص نیست زندگی این زوج در حال حاضر دقیقا در چه مرحله ای است.

اما در این روزها که شایعه جدایی یکتا ناصر و همسرش حسابی در فضای مجازی پیچیده، فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی قرار است روی پرده برود که اتفاقا یکتا ناصر بازیگر اصلی آن است و خود منوچهر هادی هم در آن بازی می کند.

همزمان با رونمایی از پوستر این فیلم، یکتا ناصر آن را در صفحه خود به اشتراک گذاشت و نکته جالب، برخورد فیزیکی این دو هنرمند در صحنه ای از فیلم است.

عکسی از دعوای شدید منوچهر هادی و یکتا ناصر

فیلم سینمایی«حدود هشت صبح» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی محمد صادق رنجکشان می‌باشد. حمید فرخ نژاد ، یکتا ناصر ، کامبیز دیرباز ، سارا رسول زاده ،حسن پور شیرازی و منوچهر هادی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار