نیوشا ضیغمی| عکس نیوشا ضیغمی| همسر نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی با تیپ صورتی همه را مات کرد | تغییرات باورنکردنی در چهره نیوشا ضیغمی +عکس

نیوشا ضیغمی تصویری متفاوت از خود منتشر کرد که بازتاب فراوانی داشته است.

نیوشا ضیغمی با تیپ صورتی همه را مات کرد | تغییرات باورنکردنی در چهره نیوشا ضیغمی +عکس

نیوشا ضیغمی از بازیگران شناخته شده سینما در دو دهه اخیر است که در فیلم های مختلفی نظیر اخراجی ها، توفیق اجباری، پرتقال خونی، دختر شاه پریون، گشت ارشاد و... ایفای نقش کرده است. نیوشا ضیغمی در کنار بازیگری به فعالیت مدلینگ هم مشغول است و هرازچندگاهی تصاویری از مدلینگ خود منتشر می کند. نیوشا ضیغمی  با فردی با نام آرش پولادخان ازدواج کرده که سال گذشته اخباری مبنی بر جدایی آنها منتشر شد و علیرغم آنکه خانم بازیگر به طور رسمی و به وضوح نگفته که جدا شده اما چند بار به طور غیر مستقیم به آن تاکید کرده است. نیوشا ضیغمی و آرش پولادخان صاحب دختری با نام لنا هستند. تازه ترین خبر درباره نیوشا ضیغمی را در ادامه بخوانید

نیوشا ضیغمی تصویری از خود با یک لباس صورتی متفات در اینستاگرام منتشر کرده. این تصویر که آن را خانم ضیغمی در بخش استوری اینستاگرامش منتشر کرده، به سرعت در صفحات هواداری او بازنشر شد.

این تصویر چند روز پس از حضور این بازیگر در مراسم تشییع پیکر داریوش مهرجویی منتشر شده که حضور او با میکاپ سنگین با انتقادهای زیادی همراه شد.

تغییرات چهره نیوشا ضیغمی نیز در روزهای اخیر مورد توجه قرار گرفته و برخی نوشته اند پس از بهنوش طباطبایی حالا چهره نیوشا ضیغمی هم در نگاه اول غیر قابل تشخیص شده است.

ست صورتی نیوشا ضیغمی همه را انگشت به دهان کرد!

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار