نرگس محمدی| نرگس محمدی و همسرش| همسر نرگس محمدی

نرگس محمدی سوژه رسانه‌های خارجی شد | عکس جنجالی نرگس محمدی بازیگر ستایش

تصویر نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش در رسانه‌های خارجی منتشر شد.

نرگس محمدی سوژه رسانه‌های خارجی شد | عکس جنجالی نرگس محمدی بازیگر ستایش

نرگس محمدی با بازی در سریال ستایش به شهرت رسید. نرگس محمدی در سریال ستایش نقش دختری با نام ستایش را بازی کرد که در فصل دوم و سوم سریال به زنی پخته تبدیل شده بود. نرگس محمدی همسر علی اوجی است. همسر نرگس محمدی تهیه کننده شناخته شده سینما است.

اسکای نیوز به اشتباه تصویر نرگس محمدی بازیگر را منتشر کرد.

جایزه صلح نوبل به نرگس محمدی رسید. اسکای نیوز هنگام انتشار این خبر، تصویری از نرگس محمدی بازیگر سینما به عنوان برنده جایزه صلح نوبل را در رسانه خود منتشر کرد که سوژه کاربران فضای مجازی شد.

اشتباه عجیب اسکای نیوز در معرفی نرگس محمدی، برنده جایزه صلح نوبل/ عکس

کت و شلواری که نرگس محمدی پوشید

در دهمین دوره برگزاری جشنواره بین المللی فیلم جاده ابریشم، فیلم «سلوک» به کارگردانی عباس رافعی، تهیه کنندگی علی اوجی و پخش بین الملل شرکت ایریماژ در بخش مسابقه فیلم‌های بلند به نمایش در آمد و نرگس محمدی نخستین جایزه بین المللی خود را در مقام بهترین بازیگر زن در این رویداد سینمایی دریافت کرد. 

نرگس محمدی هنگام دریافت جایزه بغض کرد و آن را به مردم شریف ایران تقدیم کرد.

تصویر جدیدی از نرگس محمدی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده و مورد توجه کاربران قرار گرفته.

این تصویر که نرگس محمدی را با پوشش کت و شلوار نشان می‌دهد مربوط به اختتامیه جشنواره فیلم جاده ابریشم در کشور چین است.

استایل جدید نرگس محمدی با کت و شلوار در یک مراسم

واکنش نرگس محمدی به حاشیه ها

نرگس محمدی در برنامه «احوالپرسی» از این که همکاری او با همسرش، علی اوجی، تهیه‌کننده سینما برای آدم‌ها عجیب است گلایه و اشاره کرد که آن‌ها در همین حرفه با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

 نرگس محمدی، بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته، دوشنبه اول فروردین مهمان «احوالپرسی»، ویژه‌برنامه نوروزی شبکه دو سیما شد. 

او در جواب مجری برنامه که گفت دو کار در جشنواره فیلم فجر داشتی که تهیه‌کننده هر دو همسرت بود، توضیح داد: «بله، تهیه‌کننده «خائن‌کشی» از ابتدا علی بود ولی در مورد «۲۸۸۸» علی از جایی به بعد به عنوان تهیه‌کننده اضافه شد.»  

محمدی در جواب مجری که گفت همسرتان در نشست «خائن‌کشی» دفاع جانانه‌ای از شما کرد، گفت: «واقعا خیلی وقت است که این حرف‌ها هست. من و علی در یک مسیر پیش می‌رویم و در یک حرفه‌ایم و همدیگر را به خاطر این حرفه انتخاب کرده‌ایم. ما در این کار با یکدیگر آشنا شدیم و همدیگر را در این حرفه دیدیم و به خاطر همین فکر نمی‌کنم کار کردن‌مان با یکدیگر چیز عجیبی باشد. علی نیز آن صحبت‌ها را به همین خاطر مطرح کرد.»  

بیوگرافی نرگس محمدی و همسرش علی اوجی+ عکس و فیلم ها

مجری برنامه در تایید حرف محمدی افزود: «به قول آقای اوجی، وقتی ایشان با شما ازدواج کرد، شما در سریال پربیننده «ستایش» بازی می‌کردید و خانم بازیگر بودید.»  

محمدی هم تایید کرد: «فقط هم «ستایش» نبود، کلی کار دیگر انجام داده بودم ولی نمی‌دانم چرا کار کردن ما با هم برای همه عجیب است و امیدوارم در سال ۱۴۰۱ حل شود.» 

ماجرای ازدواج نرگس محمدی با علی اوجی

نرگس محمدی، که با ایفای نقش ستایش به چهره ای شناخته شده بدل شد، سرانجام خواستگار پیدا کرد و ازداوج کرد!

نکته جالب اینجاست که او چندی قبل در برنامه دورهمی گفته بود با اینکه قصد ازدواج دارد ولی از 25 سالگی، قریب به هفت سال خواستگار نداشته است، 

او در 32 سالگی با علی اوجی ازدواج کرد. 

ازدواج نرگس محمدی

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار