جنیفر لوپز| جنیفر لوپز همسر| آهنگ جنیفر لوپز

همسر جنیفر لوپز به او خیانت کرد!! | عکس‌‌های جنجالی شوهر جنیفر لوپز

تصاویر جنجالی از بن افلک در کنار همسر سابقش جنیفر گارنر بسیار خبرساز شده است.

همسر جنیفر لوپز به او خیانت کرد!! | عکس‌‌های جنجالی شوهر جنیفر لوپز

خبرملت: در دنیای هنر معدود افرادی وجود دارند که هم می‌خوانند، هم بازیگری می‌کنند و هم کار مدلینگ انجام می‌دهند و جنیفر لوپز یکی از آنهاست. جنیفر لوپز یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های قرن 21 است. جنیفر لوپز در سالهای اخیر در سینما حضور پررنگ تری داشته است. جنیفر لوپز همسر بن افلک بازیگر مشهور سینما است. 

تصاویر جنجالی از بن افلک در کنار همسر سابقش جنیفر گارنر در لس انجلس داخل اتومبیل بن افلک خبرساز شده است.

تصاویر نشان می‌دهد بن افلک و جنیفر گارنر بسیار صمیمی و شاد بنظر می‌رسیدند!

تصاویر شکار شده از خیانت بن افلک به جنیفر لوپز!

بن افلک و جنیفر گارنر سال ۲۰۰۵با هم ازدواج کردند و سال ۲۰۱۸ با وجود داشتن سه فرزند از هم جدا شدند و بن افلک سال گذشته با جنیفر لوپز بازیگر و خواننده۵۴ ساله ازدواج کرد.

تصاویر شکار شده از خیانت بن افلک به جنیفر لوپز!

هنوز جنیفر لوپز واکنشی به این موضوع نشان نداده است؛ این درحالی است که کاربران شبکه‌های اجتماعی از خیانت بن افلک به جنیفر لوپز صحبت می‌کنند.

تصاویر شکار شده از خیانت بن افلک به جنیفر لوپز!

جنیفر لوپز: احساس گناه می‌کنم

جنیفر لوپز خواننده مشهور در 2004 با همکارش مارک آنتونی ازدواج کرد. این ازدواج ده سال بعد پایان یافت. او در مورد فرزندان دوقلوی خود، اِمی و ماکسیمیلیان که از این پیوند به دنیا آمده اند، اعترافات حاشیه سازی داشت.

جنیفر لوپز اخیراً با بازی در فیلم «The Mother» که در آن نقش مادری را دارد که تلاش می کند از جان فرزندش محافظت کند، مورد بحث قرار می‌گیرد. او در گفت و گو با Audacy از مشکلات بزرگ شدن فرزندانش صحبت کرد.

جنیفر لوپز درباره تأثیر والدین مشهور بر فرزندانش صحبت کرد و گفت: «فرزند پدر و مادر معروف بودن برای همه قابل درک نیست.

من این را درک می کنم زیرا آنها این زندگی را انتخاب نکرده اند. فرزندان من می دانند که وقتی وارد یک جمع می شوند مردم در مورد آنها چه فکر می کنند. هیچ کس آنها را آنطور که هستند نمی بیند، آنها را به عنوان بچه های ما میشناسند. این برای آن‌ها بسیار دشوار است و من سعی می کنم از آنها محافظت کنم.

مداوم قضاوت شدن توسط افرادی که نمی‌شناسید، آنها را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. آن‌ها می‌دانند که همیشه توسط دوربین‌ها تحت نظر هستند.

این ها همه تقصیر من است… به عنوان یک مادر، احساس گناه می‌کنم.»

جنیفر لوپز و فرزندانش

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار