مرجانه گلچین| عکس مرجانه گلچین| همسر مرجانه گلچین

مرجانه گلچین همه را نگران کرد | اوضاع ناگوار مرجانه گلچین +عکس

مرجانه گلچین، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون تصویر و متنی منتشر کرد که باعث نگرانی هوادارانش شده است.

مرجانه گلچین همه را نگران کرد | اوضاع ناگوار مرجانه گلچین +عکس

خبرملت: مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون اکنون 55 ساله است. مرجانه گلچین برادرزاده نادر گلچین خواننده مشهور است که مانند عمویش هنر را با موسیقی آغاز کرد. مرجانه گلچین در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تار فارغ‌التحصیل شد. بازی در سریال های بزنگاه و خوش نشین ها باعث شد مرجانه گلچین به شهرت فراوان برسد. مرجانه گلچین در سال های اخیر به خاطر جوان ماندن چهره اش سوژه علاقه مندان مد و زیبایی شده است.

مرجانه گلچین، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون تصویر و متنی منتشر کرد که باعث نگرانی هوادارانش شده است. خانم گلچین در تصویر منتشر شده غمگین به نظر می‌رسد اما متن حتی تلخ‌تر از تصویر است.

مرجانه گلچین نوشته است: 

گفت: آدما دو جور گریه دارن؛

وقتی که خیلی غمگینن

و وقتی که خیلی خیلی غمگینن.

گفتم :

خب مگه اینا فرقی هم دارن؟

گفت : آره؛

دومی دیگه اشک نداره...

65

مرجانه گلچین در 54 سالگی عروس شد  

مرجانه گلچین همواره نشان داده که علاقه خاصی به رسیدن به پوست و ظاهرش دارد و به همین خاطر کمتر از سنش نشان می دهد. او همچنین علاقه خاصی به میکاپ های مختلف دارد. 

عکس های جدیدی که این بازیگر از مدلینگ خودش منتشر کرده باعث تعجب همگان شده است. مرجانه گلچین در این تصاویر اصلا یک خانم 55 ساله نیست! یکی از کاربران برای خانم گلچین نوشته: «مدلینگ عروس در این سن و سال؟ واقعا چقدر سرزنده اید خانم گلچین، درود بر شما»

مرجانه گلچین در این عکس ها با مدل موی عروس خانمها دیده می شود!!

مرجانه گلچین

 

مرجانه گلچین

مرجانه گلچین

بیوگرافی مرجانه گلچین

مرجانه دلدار گلچین (زادهٔ ۲ اسفند ۱۳۴۷) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. از مهمترین فیلم‌هایی که او بازی کرده می‌توان به پرنده کوچک خوشبختی (پوران درخشنده)، شب بیست و نهم (حمید رخشانی) و دو نیمه سیب (کیانوش عیاری) اشاره کرد. او همچنین با تار آشناست و خوانندگی نیز انجام داده‌است.

گلچین برای مدتی حدود ده سال در کشور انگلیس زندگی کرد. از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۸۳ از سینما و تلویزیون فاصله گرفت و بعد از بازگشت برای اولین بار در سریال کلانتر بازی کرد. او فارغ‌التحصیل کارگردانی سینما از دانشکده سوره است. وی برادرزادهٔ نادر گلچین خواننده موسیقی ایرانی، و دخترعموی نادیا دلدار گلچین بازیگر ایرانی است.

پوشش عجیب"مرجانه گلچین" برای مُدلینگ؛ خانم بازیگر از شما بعید بود!

افشاگری مرجانه گلچین درباره مهمانی های شبانه

مرجانه گلچین پیرامون کم کاری خود در عرصه سینما گفت: متاسفانه دیگر جایی برای ما در سینما نیست، چند بازیگر محدود همه فیلم‌ها را بازی می کنند، آن زمان که من سینما کار می کردم هیچکدام از این دوستان هنوز وارد بازیگری هم نشده بودند، حال امثال من در سینما جایی ندارند و اینها هر روز کار می‌کنند.

بازیگر سریال "سه دونگ سه دونگ" با اشاره به کیفیت بد فیلمنامه ها اضافه کرد: روزانه تعداد زیادی فیلمنامه به دست من می‌رسد، باور کنید چند صفحه اول را که می خوانم عطای بازی در آن اثر را به لقایش می بخشم، مگر می‌شود همه فیلمها تنها به چند سوژه دستمالی شده و تکراری بپردازند. 

وی در گفتگو با خبرگزاری میزان تاکید کرد: متاسفانه حرف زدن درباره بازیگری مثل تف سر بالا است، اما باور کنید سیستم سالمی در بازیگری نداریم، یعنی چه که یک بازیگر برای داشتن نقش صرفا باید به مهمانی شبانه برود، اگر آنجا بود نقش به وی می‌رسد و اگر نه باید سالها خانه نشین شود، چطور اسم این وضعیت را بگذاریم سینما، هیچکس از پول بدش نمی آید اما من حاضر نیستم در این فیلم‌ها بازی کنم. 

بازیگر فیلم سینمایی "شب بیست و نهم" با اشاره به وضعیت بازیگران پیشکسوتان اضافه کرد: بازیگران پیشکسوت ما همه یا در گذشته اند و یا در خانه و در بستر بیماری هستند، شما اگر به یک تابلو نقاشی پاییزی هم نگاه کنید به عینه می‌بینید که هزار نوع رنگ زرد و قرمز وجود دارد، مگر می شود در تعداد زیادی فیلم فقط یک عده محدود فیلم بازی کنند. 

چهره مدلینگ «مرجانه گلچین» /عکس | پایگاه خبری افکارنیوز

وی با اشاره به عدم احترام به بازیگران پیشکسوت اظهار کرد: باور کنید هیچ احترامی برای بازیگران پیشکسوت قائل نمی شوند، در کوچکترین مورد با یک سرویس چندین بازیگر خوب را سوار می کنند و در شرایطی سخت به فیلمبرداری می رسانند، حال باید دید بازیگران پرمدعای امروزی هم حاضرند با چند نفر در یک سرویس قرار بگیرند؟. شاید ما از نسلی هستیم که ناز کردن بلد نیستیم، نسلی نیستیم که غذای سر فیلمبرداری اش حتما باید از فلان رستوران درجه یک برسد، ما عادت کردیم که بازیگری عشق می خواهد و به هیچ عنوان کار سهل و آسانی نیست، اما متاسفانه این نگاه به هیچ وجه در سینمای تجملاتی امروز دیده نمی شود. 

بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر اضافه کرد: ما از نسل بازیگرانی هستیم که اگر ساعت شش صبح آفیش می شوم، ساعت پنج و نیم سر صحنه هستم اما بازیگران امروز اگر دیر نرسند به قول معروف کلاس کاری خود را از دست داده اند، من این مناسبات را نمی فهمم، اما خوشحالم که مردم در نهایت بهترین هایشان را انتخاب می کنند، زمان نشان می‌دهد که این شبه بازیگران پرمدعا چند سال به یاد مردم می‌مانند. من مزدم را از مردم می‌گیرم اما هر چیزی حساب و کتابی دارد، متاسفانه به یک بازیگر جوان آن قدر اعتبار کاذب می دهند که جواب سلام ما را هم نمی‌دهد. احترام به بزرگتر در میان نسل جوان کلا فراموش شده است.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار