آرش میراحمدی| سرطان آرش میراحمدی| آرش میراحمدی سرطان

آرش میراحمدی سرش را تراشید | ویدئوی تلخ از لحظه تراشیدن موهای آرش میراحمدی

دختر آرش میراحمدی ویدئویی منتشر کرد که نشان می‌دهد او و فردی دیگر در حال تراشیدن موهای پدرش هستند.

آرش میراحمدی سرش را تراشید | ویدئوی تلخ از لحظه تراشیدن موهای آرش میراحمدی

خبرملت: آرش میراحمدی (زاده ۴ تیر ۱۳۵۰) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آرش میراحمدی می‌توان به بازیگری در سریال خنده بازار، سریال محله گل و بلبل و سریال بچه محل اشاره کرد. آرش میراحمدی مدتی است که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

دختر آرش میراحمدی ویدئویی منتشر کرد که نشان می‌دهد او و فردی دیگر در حال تراشیدن موهای پدرش هستند. آرش میراحمدی مدتی است با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

آرش میراحمدی چند روز قبل در بیمارستان بستری بود اما حالا در منزل تحت مداواست. او به خاطر طی کردن مراحل شیمی درمانی موهای خود را تراشیده است.

آخرین وضعیت آرش میراحمدی به روایت همسرش

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که مدتی است با بیماری مبارزه می‌کند، به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان فیروزگر بستری و تحت مراقبت‌های ویژه است.

مرجان صفابخش، همسر این بازیگر در گفت‌وگویی با ایسنا ضمن بیان پاره‌ای توضیحات درباره بیماری آرش میراحمدی اعلام کرد که خوشبختانه این بازیگر در حال حاضر وضعیت جسمی مساعدی دارد و به‌زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

او یادآور شد: متأسفانه در آخرین شیمی درمانی دکتر متوجه شد که سطح زردی بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. در حال حاضر این عمل با موفقیت انجام شد و همسرم به‌زودی مرخص می‌شود و سپس ادامه مراحل شیمی درمانی را طی خواهد کرد.

همسر میراحمدی همچنین به تازگی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود، از دوستان، نزدیکان و مردم که پیگیر احوالات آرش میراحمدی هستند تشکر کرده و این نکته را یادآور شده بود که پزشک دستور ممنوع‌الملاقاتی او را چه در بیمارستان و چه در زمان شیمی‌درمانی داده است.

IMG_20230915_185945

ویدئویی تلخ از آرش میراحمدی که همه را نگران کرد

آرش میراحمدی از ابتلای خود به بیماری سرطان لوزالمعده خبر داد و اشاره کرد که به زودی درمان خود را آغاز می کند. 

آرش میراحمدی (زاده ۴ تیر ۱۳۵۰) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آرش میراحمدی می‌توان به بازیگری در سریال خنده بازار، سریال محله گل و بلبل و سریال بچه محل اشاره کرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار