مریم کاویانی| عکس مریم کاویانی| همسر مریم کاویانی

مریم کاویانی عمل زیبایی چشم انجام داده؟ | واکنش مریم کاویانی +عکس

مریم کاویانی به تازگی به شایعات مربوط به انجام عمل زیبایی واکنش نشان داده است.

مریم کاویانی عمل زیبایی چشم انجام داده؟ | واکنش مریم کاویانی +عکس

خبرملت: مریم کاویانی بازیگر شناخته شده سینما است. مریم کاویانی در اهواز به دنیا آمده اما اصالتا بابلی است.مردم کاویانی دو بار ازدواج کرده است. مریم کاویانی از ازدواج اول خود یک پسر دارد که متولد ۱۳۷۶ است.مریم کاویانی در سال ۱۳۹۷ برای دومین بار با رامین مهمان‌پرست، سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه و سفیر پیشین ایران در لهستان ازدواج کرد و در سال ۱۴۰۰ از هم جدا شدند.

مریم کاویانی به تازگی به شایعات مربوط به انجام عمل زیبایی واکنش نشان داده است.

این بازیگر نوشته است: من هیچ جراحی برای چشمانم انجام ندادم.

واکنش مریم کاویانی به حواشی عمل زیبایی‌اش

جدایی مریم کاویانی از همسرش

رامین مهمانپرست ، سیاستمدار مطرح ایرانی، در مصاحبه ی جدیدی جدایی خود از همسر دومش، مریم کاویانی ، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را تأیید کرد و از علت این اتفاق گفت. ساعاتی پس از انتشار این مصاحبه، کاویانی نیز در پستی اینستاگرامی به این خبر واکنش نشان داد.

مریم کاویانی که از ازدواج اول خود پسری متولد سال ۱۳۷۶ دارد، در سال ۹۷ برای دومین بار با رامین مهمانپرست، سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه و سفیر پیشین ایران در لهستان ازدواج کرد. این دومین ازدواج مهمانپرست هم بود. همسر اول او در سال ۹۶ بر اثر سرطان از دنیا رفته بود.

جدایی رامین مهمانپرست و مریم کاویانی

مریم کاویانی: شغل اصلی ام پرستاری است

مریم کاویانی با سریال «او یک فرشته بود» بازی در مجموعه های تلویزیونی را آغاز کرد و با همان نقش هم در میان مخاطبان شناخته شد. این بازیگر در ادامه در سریال های دیگری از جمله راه شب، پدرخوانده، زیرزمین، روزهای زیبا، پنجمین خورشید، دارا و ندار، محکومین، مدینه و بوی باران به ایفای نقش پرداخت.

کاویانی در سریال «روزگار قریب» ایفاگر نقش پرستاری هم اسم و رسم خودش است. به نوعی که خود او هم قبل از ورود به عالم بازیگری، به کار پرستاری اشتغال داشته است. این بازیگر حضور در سریال «روزگار قریب» و همکاری با کیانوش عیاری را یکی از شانس ‌های بزرگ دوران حرفه ای اش می داند و آرزو می کند که همکاری دوباره ای با این کارگردان مجرب و صاحب سبک داشته باشد.

او می گوید: آقای عیاری همه امکانات و عوامل از دوربین گرفته تا میزانسن، دیالوگ، دکوپاژ و غیره را در اختیار بازیگر قرار می دهند و همین مسئله باعث می‌ شود تا هنرپیشه بتواند با نقشش عجین شده و خوب بازی کند.

کاویانی درباره نقش خود در سریال «روزگار قریب» یادآور می شود: حضور همزمان در سریال «او یک فرشته بود» یکی از دلایل کوتاهی نقشم در سریال «روزگار قریب» بود. نقش اولیه ام در این سریال پررنگ تر بود اما بلافاصله پس از «روزگار قریب» پیشنهاد بازی در سریال «او یک فرشته بود» را دریافت کردم. آقای عیاری با لطف و بزرگواری نقش مرا کمرنگ کردند تا بتوانم به آن سریال برسم. در واقع، دیده شدنم در سریال «او یک فرشته بود» را مدیون تصمیم آقایان عیاری و افخمی هستم.

جدایی رامین مهمانپرست و مریم کاویانی

کاویانی درباره جذابیت ایفای نقش پرستار در این سریال که شغل اصلی اش هم محسوب می شود، می گوید: بیشتر از این موضوع، چیزی که برایم جذابیت داشت، قصه واقعی سریال بود و در مرحله دوم، همکاری با آقای عیاری. «روزگار قریب» در واقع دومین سریال من بعد از «راه شب» آقای داریوش فرهنگ بود و توانستم با آقای عیاری افتخار همکاری را داشته باشم. کار کردن با این کارگردان بزرگ و واقعی بودن قصه سریال برایم خیلی اهمیت داشت.

این بازیگر در پاسخ به اینکه آیا پرستاری که در سریال روزگار قریب نقشش را بازی کرد حضور واقعی در زندگی دکتر قریب داشت یا دست پرورده ذهن عیاری بود؟ یادآور می شود: اطلاع دقیقی ندارم اما آقای عیاری برای جذاب کردن قصه، وجوه جدیدی را به آن اضافه کرده بود تا داستان جذاب تر شود. البته بر اساس مستنداتی که موجود است دکتر قریب زمانی که بستری بوده اند واقعا حواس شان به همه مریض ها بوده و حمایت‌ های لازم را داشته اند. شاید هم داستان پرستاری که من نقشش را بازی می کنم واقعی بوده و ایشان پرستاری را اخراج کرده باشند.

کاویانی در پایان درباره دلایل فعالیت کمرنگ خود در عرصه بازیگری نیز توضیح می دهد: از فروردین امسال به بازیگری برگشته ام. در همین مدت هم در دو سریال «آسانسور» و «راز ناتمام» بازی کرده ام. دو قرارداد دیگر هم دارم که چون هنوز جلوی دوربین نرفته ام، نمی ‌توانم اطلاع رسانی کنم. همیشه در من علاقه به بازیگری وجود داشته است و همچنان دارد. اگر شرایطش فراهم باشد فرصت بازیگری را از دست نمی دهم.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار