آرش میراحمدی| سرطان آرش میراحمدی| آرش میراحمدی سرطان

حال آرش میراحمدی وخیم شد | عکس تلخ از آرش میراحمدی روی تخت بیمارستان

آرش میراحمدی که با بیماری سرطان پانکراس مبارزه می‌کند شب گذشته در پی یک عارضه‌ جدی کبدی در بیمارستان فیروزگر بستری شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

حال آرش میراحمدی وخیم شد | عکس تلخ از آرش میراحمدی روی تخت بیمارستان

خبرملت: آرش میراحمدی (زاده ۴ تیر ۱۳۵۰) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آرش میراحمدی می‌توان به بازیگری در سریال خنده بازار، سریال محله گل و بلبل و سریال بچه محل اشاره کرد.

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله‌ی تلویزیون که با بیماری سرطان پانکراس مبارزه می‌کند شب گذشته در پی یک عارضه‌ی جدی کبدی در بیمارستان فیروزگر بستری شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

همسر او، مرجان صفابخش، در این رابطه نوشت: «متاسفانه در آخرین شیمی درمانی دکتر فهمید که سطح  زردی بسیار بالاست و باید سریعا بستری بشود تا بوسیله (یی آر سی پی) استنت گذاری بشه در کیسه صفرا به جهت دفع سموم. که این اتفاق افتاد ما مجبور شدیم شبانه آرش میراحمدی و بستری کنیم  چون احتمال از دست دادن هوشیاریش بود.. ولی بیمارستان ها یا جا نداشتند یا حاضر به پذیرش نبودند و بعضی از بیمارستانها اصلا برخورد شایسته ای در حد انسان با مراجعه کنندگان نداشتند . در نهایت با مهربانی خانم  نعیمه نظام‌دوست رفیق ناب و جان و جناب دکتر منصوریان جراح حاذق کبد همینطور همکاری دکتر فرجی  در بیمارستان فیروزگر . و کادر درمان و کارکنان نازنین اتاق آی سیو جراحی  این اتفاق میسر شد...»

این هنرمند همچنان در آی‌سی‌یو بستری است.

25600

ابتلای آرش میراحمدی به سرطان

آرش میراحمدی از ابتلای خود به بیماری سرطان لوزالمعده خبر داد و اشاره کرد که به زودی درمان خود را آغاز می کند. 

آرش میراحمدی (زاده ۴ تیر ۱۳۵۰) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آرش میراحمدی می‌توان به بازیگری در سریال خنده بازار، سریال محله گل و بلبل و سریال بچه محل اشاره کرد.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار