نسرین نصرتی| عکس نسرین نصرتی| نسرین نصرتی پایتخت

عکس نسرین نصرتی را ببینید تعجب می‌کنید! | تصویر جالب فهیمه پایتخت و همسرش

تصویری از نسرین نصرتی و همسرش که در فضای مجازی وایرال شده است.

عکس نسرین نصرتی را ببینید تعجب می‌کنید! | تصویر جالب فهیمه پایتخت و همسرش

خبرملت: نسرین نصرتی از جمله بازیگران خوب سریال پایخت است. نسرین نصرتی در این سریال نقش فهیمه خواهر نقی معمولی را بازی می‌کند. نسرین نصرتی در حال حاضر 47 سال دارد. نسرین نصرتی در سال ۱۳۸۲ با فیلم شهر زیبا به کارگردانی اصغر فرهادی، وارد سینما و در سال بعد با بازی در سریال روشنی‌های شهر به کارگردانی مسعود کرامتی، وارد تلویزیون شد.

تصویری از نسرین نصرتی و همسرش که در فضای مجازی وایرال شده است. در این تصویر نسرین نصرتی با چهره‌ای کاملا متفاوت نسبت به شخصیت فهیمه در پایتخت دیده می‌شود.

تصویر وایرال شده از نسرین نصرتی و همسرش

نسرین نصرتی از سقوط بالن جان سالم به در برد

نسرین نصرتی، بازیگر نقش فهیمه در سریال «پایتخت» برای اولین بار از اتفاق تلخی گفت که در صحنه سقوط بالن برایش رخ داد.

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در سریال «پایتخت»، برخلاف آن‌چه در سری پنجم این سریال اعلام شد، دوره‌های هلال‌احمر را نگذرانده  و حادثه‌ تلخی که در صحنه سقوط بالن از سر گذراند باعث شد تا ضرورت حضور امدادگران را در صحنه‌های حوادث بیشتر از همیشه احساس کند.

در سکانس سقوط بالن کمرم به شدت آسیب دید/ سکانس‌های سوریه و داعش را به سختی  بازی کردم | منظوم

او می‌گوید: «من این موضوع را پیش از این جایی اعلام نکرده بودم، اما حالا به شما می‌گویم که در صحنه سقوط از بالن به‌طور وحشتناکی آسیب دیدم. وقتی قرار بود بپرم، بین زمین و آسمان گرفتار شدم؛ یک پایم داخل بالن بود و یک پایم بیرون آن. وقتی هم افتادم در آب کم‌عمق بود، ضمن این‌که سبد بالن در حال سقوط روی من بود. برای همین یکی از همکاران، من را از آب بیرون کشید تا در نتیجه سقوط سبد بالن بیشتر آسیب نبینم. البته می‌دانم تکان دادن مصدوم در آن حالت ممنوع است، اما خطر بزرگتری من را تهدید می‌کرد. به‌ هر حال سکانس و لحظات وحشتناکی بود و کمر من به شدت آسیب دید. خوشبختانه آمبولانس در صحنه بود. پزشکان به من می‌گفتند باید چند ماه استراحت کنم، اما نمی‌شد پروژه را متوقف کرد. حوالی مهرماه ‌سال گذشته بود و من بعد از آن مجبور شدم از کمربند آهنی استفاده کنم که خب، شرایط بسیار سختی بود. کسی از این ماجرا چیزی نمی‌دانست، اما این‌ که در قسمت‌های پایانی گفته می‌شد کمر من آسیب دیده، واقعی بود، خیلی هم واقعی بود. شما تصور کنید من مجبور شدم با کمربند آهنی و آن وضع، سکانس‌های سخت و پرتحرک مربوط به سوریه و داعش را بازی کنم.»

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار