جمشید هاشم پور| جوانی های جمشید هاشم پور| عکس جوانی جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور همه را سورپرایز کرد | بدنسازی فوق العاده جمشید هاشم پور در ۷۸ سالگی

تصویری از ورزش‌های بدنسازی جمشید هاشم پور در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

جمشید هاشم پور همه را سورپرایز کرد | بدنسازی فوق العاده جمشید هاشم پور در ۷۸ سالگی

جمشید هاشم پور معروف ترین بازیگر سینمای اکشن ایران است. جمشید هاشم پور در دهه های 60 و 70 در فیلم های ماندگاری ایفای نقش کرد. جمشید هاشم پور علاقه خاصی به ورزش دارد و در دوره کهنسالی هم ورزش کردن را کنار نگذاشته است. تازه ترین خبر درباره جمشید هاشم پور را در ادامه می خوانید. 

جمشید هاشم پور که زمانی برای خود سوپراستار سینمای ایران بود در حال حاضر با ۷۸ سال سن تمریناتی را انجام می‌دهد که خیلی از جوانان هم انجام نمی‌دهند.

تصویری از ورزش‌های بدن سازی این بازیگر سینما در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

خبرهای خوش جمشید هاشم پور به هوادارانش

بازیگر فیلم سینمایی «عقاب‌ها» گفت: در سال‌های گذشته برای هیچ پروژه اکشنی دعوت نشده‌ام و البته که اگر کاری را بپسندم حتما حضور پیدا می‌کنم؛ به لحاظ جسمی توان کار دارم اگر فضا، عوامل و فیلم‌نامه مناسب باشد.

جمشید هاشم‌پور در ایرنا، با اشاره به این که در سالهای اخیر هیچ فیلم اکشن ایرانی را ندیده که در رقابت با نمونه های خارجی برجسته باشند، اظهار کرد: بیننده های امروز اکشن های ما را نمی پذیرند چون این اکشن ها فاقد آن ظریف کاری هایی است که قبلا انجام می شد.

وی خاطرنشان کرد: باید بپذیریم بیننده های امروز دیگر آن بیننده های قبلی نیستند و ذوق و سلیقه شان عوض شده است.

بازیگر فیلم سینمایی دلشدگان (علی حاتمی ۱۳۷۰) افزود: در سالهای گذشته برای هیچ پروژه اکشنی دعوت نشده ام و البته که اگر کاری باشد و بپسندم حتما حضور پیدا می کنم.

هاشم پور گفت: به لحاظ جسمی توان کار دارم اگر فضا، عوامل، فیلمنامه مناسب باشد.

جمشید هاشم پور

بازیگر فیلم سینمایی باشگاه سری (جمال شورجه ۱۳۷۷) در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان تمرینات ورزشی را ادامه می دهد، اظهار داشت: ورزش باید جزو زندگی روزمره همه آدم ها باشد و این نظر من است. به همین خاطر هنوز هم ورزش می کنم؛ البته این ورزش بستگی به توانم دارد و روزانه بیش از نیم ساعت ورزش می کنم.

بازیگر فیلم سینمایی مادر (علی حاتمی ۱۳۶۸) در پاسخ به این پرسش که اگر اکشن های ایرانی مورد پذیرش مخاطبان نیست چرا همچنان اقبالی به بازیگرانی مانند وی و زوج هنری سالهای دور ایشان رضا صفایی‌پور ملقب به طوفان وجود دارد، گفت: این ابراز علاقه ها به آن فیلم ها و سینما کاذب است چرا که وقتی کارهای خارجی را می بینند از ما سرد می شوند.

هاشم پور اضافه کرد: چون توان سینمای ما آنقدر قوی نیست که بیننده هایمان را اقناع کنیم و ذوق بینندگان ما امروز به سمت فیلم های کاذب رفته است.

بازیگر فیلم سینمایی میم مثل مادر (رسول ملاقلی‌پور ۱۳۸۵) یادآور شد: این روزها درحال مذاکره با دو پروژه هستم که امیدوارم یکی به سرانجام برسد و جذب آن شویم. کارگردان یکی از این پروژه ها منوچهر هادی و کار برای نمایش خانگی با سوژه روز و طنز است.

جمشید هاشم پور : باید از صفر شروع کنم

جمشید هاشم پور: باید از صفر شروع کنم

جمشید هاشم‌پور پس از تماشای نمایش «لانگ‌شات» گفت: با تماشای نمایش لانگ‌شات محمدرضا مالکی احساس کردم هیچ‌چیزی از بازیگری و سینما بلد نیستم؛ اصلا شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه‌ام. انگار باید از صفر شروع کنم.

این بازیگر سینما ادامه داد: اینقدر ایشان (محمد رضا مالکی) پربار و پخته و قوی کار کردند که شرم می‌کنم بگویم هنرپیشه هستم. من هنرپیشه نیستم. من یک آدم عادی هستم، تازه شاید بخواهم که هنرپیشه شوم.

جمشید هاشم‌پور خاطرنشان کرد: امشب برای من شب عجیب و غریبی بود؛ چراکه شاهد هنرنمایی هنرمندی در عرصه تئاتر و بازیگری بودیم که باید برای نقش‌آفرینی جذاب و پیچیده‌اش روی این صحنه سر تعظیم فرود آورد. تئاتری که قطعا می‌تواند تا مدت‌ها روی صحنه باشد و با حمایت شما تماشاگران جزو بهترین‌های عرصه نمایش در این روزها به حساب آید.

گروه اجرایی نمایش لانگ‌شات با کارگردانی و بازیگری محمدرضا مالکی ، شامگاه جمعه، ۲۹ اردیبهشت‌ماه و در آخرین روز از اجرای عمومی این اثر نمایشی که با حضور مخاطبان هنرمندانی چون حسن رضایی، علیرضا استادی، سیدجواد یحیوی و ... همراه بود، از جمشید هاشم‌پور از ستارگان و هنرمندان پیشکسوت سینمای ایران قدردانی کرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار