کتایون امیرابراهیمی| عکس کتایون امیرابراهیمی| کتایون امیرابراهیمی قبل از انقلاب

کتایون امیرابراهیمی به ایران بازگشت | تغییر چهره کتایون امیرابراهیمی در 84 سالگی

کتایون ابراهیمی پس از مدتی سکونت در خارج از کشور به ایران بازگشت.

کتایون امیرابراهیمی به ایران بازگشت | تغییر چهره کتایون امیرابراهیمی در 84 سالگی

خبرملت: کتایون امیرابراهیمی از بازیگران مشهور سینمای ایران در سالهای قبل از انقلاب است. کتایون امیرابراهیمی در سالهای پس از انقلاب با بازی در سریال به خانه برمی‌گردیم دوباره بر سر  زبانها افتاد. کتایون امیرابراهیمی در حال حاضر 85 سال دارد.

کتایون ابراهیمی پس از مدتی سکونت در خارج از کشور به ایران بازگشت.

کتایون امیر ابراهیمی از بازیگران محبوب قبل از انقلاب است که عمده فعالیت‌های خود را در همان زمان انجام داد. او از خاندان امیرالامرای کرمانی و پدر کارمند وزارت خارجه بود. مادرش باکویی بود و زندگی خوبی داشتند.

کتایون امیر ابراهیمی به واسطه شوهر عمه‌اش که نسبت دوری با شهلا ریاحی و بهمن فرمان‌آرا داشت وارد دنیای بازیگری شد. کتایون امیر ابراهیمی نخستین فیلم او در سال 1342 و فیلم «تار عنکبوت» ساخته شد و سپس با فیلم «حسن کچل» معروف شد. این زیباترین بازیگر زن زمان شاه، پس از انقلاب بسیار کم کار شد اما نقش زمانه خانم او در سریال «من یک مستاجرم» که پس انقلاب بازی کرد هنوز هم در خاطره‌ها باقی مانده است.

او مدتی در خارج از کشور زندگی می‌کرد اما دیروز ویدیویی از خودش به اشتراک گذاشته که به نظر می‌رسد به ایران بازگشته است.

کتایون امیرابراهیمی روسری از سربرداشت

چهره غمگین کننده کتایون امیر ابراهیمی

کتایون امیرابراهیمی، بازیگر باسابقه که زمانی یکی از زیباترین زنان ایران بود و از او به‌عنوان الیزابت تیلور ایران یاد می‌شد، این روزها دوران کهنسالی عمرش را می‌گذراند.

امیرابراهیمی که البته هنوز هم زیباست، در تصویر جدیدش با ظاهری مسن‌تر و شکسته‌تر از گذشته دیده می‌شود.

برای علاقه‌مندان سینما که کتایون امیرابراهیمی را همیشه قبراق و سرحال دیده‌اند نگاه کردن به تصویر زیر کمی تلخ و ناراحت‌کننده است.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار