پریناز ایزدیار| عکس پریناز ایزدیار| همسر پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار همه را مات کرد | دلبری پریناز ایزدیار با عکس‌های خاصش

پریناز ایزدیار، بازیگر چشم و ابرو مشکی و ایرانی است که همواره با استایل‌های شیک و متفاوتش در مقابل دوربین‌ها ظاهر شده و جلب توجه می‌کند.

پریناز ایزدیار همه را مات کرد | دلبری پریناز ایزدیار با عکس‌های خاصش

خبرملت: پریناز ایزدیار از چهره های مشهور عرصه بازیگری در ایران است. بسیاری از مخاطبان فیلم و سریال پریناز ایزدیار را با بازی در سریال زمانه و بسیاری دیگر با بازی در سریال شهرزاد می‌شناسند. پریناز ایزدیار در سینما نیز خوش درخشیده و برای فیلم ابد و یک روز جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر را تصاحب کرد. پریناز ایزدیار ۳۷ ساله و مجرد است. تازه ترین خبر درباره پریناز ایزدیار را در ادامه بخوانید.

پریناز ایزدیار، بازیگر چشم و ابرو مشکی و ایرانی است که همواره با استایل‌های شیک و متفاوتش در مقابل دوربین‌ها ظاهر شده و جلب توجه می‌کند.

این بازیگر ۳۷ ساله ایرانی در بسیاری از موارد با کلاه‌های بافتنی و رنگارنگش، استایل‌هایش را کامل می‌کند و تیپ‌های درجه‌یکی را به نمایش می‌گذارد. در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به تعدادی از استایل‌های پریناز ایزدیار با کلاه‌های بافتی که می‌تواند الهام‌بخش شما برای ایجاد استایل پاییزیتان باشد. 

کلاه‌های پریناز ایزدیار

کلاه‌های پریناز ایزدیار

 

کلاه‌های پریناز ایزدیار

کلاه‌های پریناز ایزدیار

کلاه‌های پریناز ایزدیار

کلاه‌های پریناز ایزدیار

 

دلخوری پریناز ایزدیار از مردم

پریناز ایزدیار با انتشار یک استوری از مردمی که در ایام عید ماهی قرمز خریداری کردند، انتقاد کرد و مردم را مسئول مرگ میلیون‌ها ماهی دانست.

بازیگر فیلم «ابد و یک روز» و «شهرزاد» نوشت: در این ۱۳ روز عید مرگ میلیون‌ها ماهی قرمز فقط و فقط تقصیر کسانی است که خریدند.

photo_2023-04-05_22-08-19

چرا پریناز ایزدیار همیشه غمگین است؟

پریناز ایزدیار از بازیگران پرکار این دوره از جشنواره فیلم فجر است. او در روز پنجم جشنواره هم با فیلم "مغز استخوان" روی پرده سینمای رسانه ظاهر شد. او در نشست خبری پس از فیلم هم حضور داشت.

به گزارش خبرآنلاین، یکی از ویژگی‌های بسیاری از نقش‌های ایزدیار مغموم بودن آن‌ها است. این موضوع پرسشی بود که ایزدیار دلیل آن را فضای غالب بر سینمای ایران دانست و درباره‌اش گفت: "وقتی فیلمنامه را می‌خوانی و قصه‌اش را دوست داری. باید بر اساس آنچه که در فیلمنامه آمده است، پیش بروی. اینجا بهتر است بپرسیم چرا تنوع ژانر نداریم یا چرا فیلمنامه‌های دیگری نوشته نمی‌شوند یا چرا نقش‌های دیگری پیشنهاد نمی‌شود."

او البته درباره "مغز استخوان" اذعان کرد که فیلمنامه و نقشش را بسیار دوست داشت و سعی کرد که نقشش را به بهترین شکل ایفا کند.

پریناز ایزدیار

 

واکنش پریناز ایزدیار به تغییر چهره‌اش

پریناز ایزدیار با ارائه توضیحاتی درباره علل تغییر چهره‌اش، از کامنت‌های بی‌ربطی که برخی از کاربران در زیر پست‌های مربوط به فیلم «سرخپوست» می‌گذارند، انتقاد کرد.

ایزدیار که این روزها به بهانه اکران فیلم سینمایی «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی در سینماهای مختلف حضور پیدا می‌کند، به کامنت یکی از مخاطبنش درباره تغییر چهره‌اش پاسخ داد و بابت صحبت درباره مسایل نامرتبط با این فیلم انتقاد کرد.

البته به نظر می‌رسد که سبک و سیاق کامنت‌ها موجب نارضایتی او شد، چرا که پس از مدتی کامنت‌های این پست را بست.

 

5207823

جشن تولد پریناز ایزدیار در دل طبیعت

پریناز ایزدیار، بازیگر مشهور سینما تولد ۳۷ سالگی خود را در طبیعتی دنج جشن گرفت.

او تصاویری از خود منتشر کرد و نوشت: «یک سال دیگه هم گذشت». پوشش جالب این بازیگر مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است.

 

ایزدیار در سریال‌هایی نظیر "شهرزاد" و "زمانه" و در فیلم‌هایی همچون "ابدو یک روز"، "متری شیش و نیم" و "سرخپوست" ایفای نقش کرده است.

IMG_20220830_151011

 

IMG_20220830_150855_002

 

 

IMG_20220830_150856_894

 
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار