مهتاب کرامتی| عکس مهتاب کرامتی| همسر مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی رنگ چشمانش را به رخ کشید | چشمان شما سگ دارد خانم مهتاب کرامتی!

مهتاب کرامتی بازیگر مشهور سینما تصویری جدید از خود منتشر کرد.

مهتاب کرامتی رنگ چشمانش را به رخ کشید | چشمان شما سگ دارد خانم مهتاب کرامتی!

خبرملت: مهتاب کرامتی از بازیگران شناخته شده سینمای ایران است. مهتاب کرامتی در فیلمهای مختلفی نقش آفرینی کرده که 20، آلزایمر، عصر یخبندان، جاده قدیم و خاک سرخ برخی از آنهاست. مهتاب کرامتی یک بار با بابک ریاحی پور نوازنده گیتار ازدواج کرد و پس از مدتی از او جدا شد. مهتاب کرامتی از سال ۱۳۸۵ تا ۱۴۰۱ سفیر حسن نیّت و صلح یونیسف بود. مهتاب کرامتی در زمینه مدلینگ و پوشاک هم فعالیت دارد.

مهتاب کرامتی بازیگر مشهور سینما تصویری جدید از خود منتشر کرد.

مهتاب کرامتی بازیگر ۵۲ ساله که بعد از جدایی از بابک ریاحی‌پور مجرد است و تنها زندگی می‌کند، تصویر کلوزآپ زیر را از خودش منتشر کرده است.

برخی از کاربران با بازنشر این تصویر در صفحات مختلف نوشته‌اند که چشمان مهتاب کرامتی به اصطلاح سگ دارد!

IMG_20230613_165518

استایل خاص مهتاب کرامتی در فشن شوی آرمانی

مهتاب کرامتی بازیگر سینما به‌عنوان مهمان در شوی Prive جورجیو آرمانی در پاریس حضور یافت.

در این رویداد، مجموعه اوت کوتور جورجیو آرمانی برای پاییز و زمستان 2019 رونمایی شد.

نیکول کیدمن بازیگر مشهور هالیوود و همسرش نیز مهمان این رویداد بودند.

در ادامه تصاویری از مهتاب کرامتی در این رویداد را مشاهده خواهید کرد. 

 

photo_2019-07-02_23-47-07

1 - Copy

photo_2019-07-03_07-29-45

مهتاب کرامتی رنگ چشمانش را به رخ همه کشید

مهتاب کرامتی بازیگر مشهور سینما تصویری جدید از خود منتشر کرد.

مهتاب کرامتی بازیگر ۵۲ ساله که بعد از جدایی از بابک ریاحی‌پور مجرد است و تنها زندگی می‌کند، تصویر کلوزآپ زیر را از خودش منتشر کرده است.

IMG_20230613_165518

دستمزد 400 میلیاردی مهتاب کرامتی صحت دارد؟

در میانِ بازارِ داغ شایعاتِ فضای‌مجازی، این بار خبری درباره مهتاب کرامتی و فعالیتِ جدید او به عنوان تهیه‌کننده مطرح شد. این گمانه‌زنی‌ها بلافاصله بعد از پستِ کرامتی در صفحه مجازی‌اش دست به دست شد. همان مطلبی که رسانه ضدانقلابی همچون اینترنشنال آن را نشر داد.

اما گمانه‌های حضور او در سریالی جدید بلافاصله بعد از انتشار و وایرال شدن این پستِ مجازی، دست به دست شد. این‌طور در فضای‌مجازی مطرح کردند که مهتاب کرامتی به عنوان تهیه‌کننده قراردادی میلیاردی را با پلتفرمِ نماوا برای تولید یک سریال امضا کرده‌است.

به نوشته تسنیم، در خبرها آمد که قرارداد «کرامتی» با نماوا ۴۰۰ میلیارد تومان است. مبلغی معادل ساخت حدود ۷ سریال در شبکه خانگی.

طبق پیگیری انجام شده از ساترا (سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر)، پلتفرم نماوا تا این لحظه درخواستی از ساترا برای تولید سریال جدید با حضور مهتاب کرامتی نداشته است. همچنین این پلتفرم هم‌اکنون هیچ سریال یا برنامه‌ای با حضور مهتاب کرامتی در حال تولید یا پخش ندارد.

مهتاب کرامتی در شبکه نمایش‌خانگی، «رقص روی شیشه» را به عنوان بازیگر داشت که به دلیل ناهماهنگی تهیه‌کننده و پلتفرمِ پخش‌کننده به سرانجام نرسید و باعث انتقاداتِ فراوانی از سویِ مخاطبین شد. البته در آن اثر به ظنِّ بسیاری از منتقدین، بازی کرامتی و حتی بهرام رادان نتوانست توفیقی پیدا کند.

او چندی بعد در سریالِ «میدان سرخ» با حمید فرخ‌نژاد همبازی شد و به قضاوت مخاطبان آنجا هم بازی قابل توجهی از خود به نمایش نگذاشت. البته سریال هم به سرانجام نرسید و هنوز درباره فصل دوم آن نکته‌ای مطرح نشده است.

 دستمزد ۴۰۰ میلیاردی مهتاب کرامتی؟

سانسور عجیب موهای مهتاب کرامتی

موهای مهتاب کرامتی در سکانسی از سریال جدید "میدان سرخ" سانسور شد. 

روزنامه هفت صبح با انتشار تصویری از چهره سانسور شده مهتاب کرامتی نوشته است: امکان فتوشاپ کردن و تصحیح تصاویر فیلم‌ها نباید به یک ابزار آزارنده بدل شود. ترمیم پوشش خانم مهتاب کرامتی در سریال میدان سرخ آزارنده و بیهوده است.

"میدان سرخ" سریالی به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی است که به تازگی به شبکه نمایش خانگی آمده است. حمید فرخ‌نژاد، مهتاب کرامتی، بهاره افشاری، رضا یزدانی و لیندا کیانی از بازیگران اصلی این سریال هستند.

مهتاب-کرامتی

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار