نیکی کریمی| عکس نیکی کریمی| همسر نیکی کریمی

نیکی کریمی بلوند شد | واقعا نیکی کریمی ۵۱ ساله است؟ باور نکنید!

این روزها عکسی از نیکی کریمی وایرال شده و توجه مخاطبان را به رنگ موی بلوند او جلب کرده است

نیکی کریمی بلوند شد | واقعا نیکی کریمی ۵۱ ساله است؟ باور نکنید!

خبرملت: نیکی کریمی از ستاره‌های سینمای ایران است. نیکی کریمی در دهه هفتاد به شهرت رسید و همچنان توانسته این شهرت را حفظ کند. نیکی کریمی در سالهای اخیر در کنار بازیگری به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مشغول بوده است. آخرین فیلم نیکی کریمی «آتابای» است که جوایز مختلفی دریافت کرد. نیکی کریمی اکنون ۵۱ سال دارد.

خیلی از ما عکس‌هایی از دوران‌های قبلی زندگیمان داریم که نمی‌خواهیم هیچ‌کس آن‌ها را ببینید و حتی شاید آن‌ها را از بین برده باشیم. اما سلبریتی‌ها خیلی توانایی انجام این کار را ندارند و ممکن است بعد از چندین سال، عکس‌های قدیمی آن‌ها مجددا در بین مردم دست به دست شود.

به نقل از چی بپوشم، این موضوع با توجه به عصر تکنولوژی اصلا اتفاق عجیبی نیست ولی احتمالا بحث و انتقادهایی را در پی استایل‌ها و یا قیافه پیشین بازیگران به وجود می‌آورد. این روزها عکسی قدیمی از نیکی کریمی مجددا وایرال شده و توجه مخاطبان را به رنگ موی بلوند او جلب کرده است. بسیاری معتقدند کریمی با این رنگ مو اصالت را از چهره‌اش گرفته بود ولی متفاوت و جذاب بود و بسیاری دیگر می‌گویند که این رنگ مو اصلا به او نمی‌آمد.

SIxO9CHkn7zD

باورتان می‌شود نیکی کریمی ۵۱ ساله است؟

نیکی کریمی، بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده شناخته شده سینما تصویری از خود منتشر کرده که او را با چهره‌ای جوان و شاداب نشان می‌دهد.

گویا خانم کریمی که ۵۱ ساله است، پشت ترافیک مانده. او نوشته است: بعد از مدت‌ها سلام به همگی، از ترافیک‌های بی‌پایان تهران.

این عکس در صفحه ۴ میلیونی نیکی کریمی ده‌ها هزار لایک خورده است.

photo_2023-05-15_20-00-19 (2)

.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار