متین ستوده| متین ستوده و همسرش| ازدواج متین ستوده

متین ستوده همه را مات کرد | عکس‌های خیره‌کننده متین ستوده بازیگر لیسانسه‌ها

با بررسی تخصصی پوشش و استایل متین ستوده اثبات می‌شود که او از جمله بازیگران زن خوش‌پوش سینمای ایران است و بسیاری از معیارهای خوش‌پوشی که یک مدل باید داشته باشد را رعایت می‌کند.

متین ستوده همه را مات کرد | عکس‌های خیره‌کننده متین ستوده بازیگر لیسانسه‌ها

متین ستوده از جمله بازیگران نسل جدید سینما و تلویزیون است که طی سالهای اخیر شهرت فراوانی کسب کرده است. عمده شهرت متین ستوده به خاطر بازی در سریال فوق لیسانسه هاست. متین ستوده در دو فصل لیسانسه و همچنین در سریال فوق لیسانسه ها موفق ظاهر شد. متین ستوده علاقه خاصی به مد و فشن دارد و گاهی اوقات کار مدلینگ هم انجام می دهد. هر استایل متین ستوده در فضای مجازی مورد بحث و بررسی علاقه مندان مد قرار می گیرد.

متین ستوده را بیشتر با مجموعه طنز لیسانسه‌ها می‌شناسیم. او در نقش همسر امیرحسین رستمی در این سریال حضور بامزه و خاطره‌انگیزی داشت. ستوده از بازیگران جوانی است که در موقعیت‌ها و مراسم مختلف هم حضور پررنگی دارد و از همین روی، نگاه به استایلش خالی از لطف نیست. 

سایت چی بپوشیم درباره استایل او نوشت: ستوده از آن بازیگرانی است که دوست دارد با تیپ‌های جنجالی و خاص خود توجه همه را به خود جلب کند. این میل و علاقه گاهی برایش دردسرساز هم می‌شود. همین چند سال پیش بود که یکی از استایل‌هایش از سوی جمعی از مخاطبان و ارگان‌ها نامناسب اعلام و مجبور به عذرخواهی شد. از این جنجال‌ها که بگذریم، باید بگوییم که متین ستوده مایل است از استایل‌های خاص و کمتر استفاده‌شده از سوی دیگران استفاده کند. برای همین است که گاهی هم زیر ذره‌بین می‌رود و برایش دردسرهایی درست می‌شود.

2

در تصویر بالا هم او را با پیراهنی زیبا، کمربندی خاص و البته مناسب این استایل و موهایی می‌بینید که به‌خوبی آرایش شده‌اند. کیف متین هم کاملا مناسب استایلش است و مدل زیبایی دارد. معمولا توصیه می‌شود که از کیف‌های کلاچ یا همان مدل‌های بدون بند برای استایل‌های رسمی استفاده شود اما اگر کیف غیرکلاچی با تزئینات و ظرافتی شبیه کیف متین ستوده هم به دست بگیرید، مانعی ندارد  و استایلتان زیبا می‌شود.

نظم و دقت به کیفیت لباس

3

یکی از شاخص‌ترین ابعاد پوشش متین ستوده، لباس‌هایی است که دوخت و کیفیت خوبی دارند. او به‌سراغ استایل‌هایی می‌رود که به‌خوبی طراحی و دوخته شده‌اند. اگر بهترین و جذاب‌ترین پارچه‌ها و مدل‌های لباس هم دوخت خوبی نداشته باشند، خروجی استایل جالب‌توجه نخواهد شد. در تصویر بالا، متین را با ست کت‌وشلواری می‌بینید که هم رنگ خوبی دارد و هم کیفیت دوختش بالا است. این مدل با اندام کشیده ستوده در هماهنگی کامل است و با کفش و شالی مناسب هم ست شده است.

اهمیت به استایلینگ مو

4

متین ستوده از بازیگرانی است که به مقوله استایلینگ موها هم اهمیت می‌دهد. او همیشه مدلی متناسب با صورت و البته لباسش برای آرایش موهای خود دارد. در تصویر بالا هم او را با موهایی می‌بینید که رنگی مناسب با پوست صورتش دارد و به زیبایی و بسیار ساده و مرتب استایل شده است. اهمیت‌دادن به تک‌تک اجزا و عناصر استایل ظاهری است که باعث می‌شود هر فرد، خوش‌پوش و جذاب به‌نظر برسد و لباس‌هایش هم بیشتر به چشم بیایند. این موضوع درباره متین صادق است.

ست‌کردن عناصر درست در کنار هم

5

حتما تا اینجا دیگر متوجه شده‌اید که نمره استایل متین ستوده بالا است. دلیلش هم ریشه در انتخاب‌های خوبی دارد که از او می‌بینیم. برای نمونه، با اصول ست‌کردن اجزا و عناصر هماهنگ با یکدیگر در تیپ پوششی خود آشنایی دارد و در این زمینه قوی عمل می‌کند. در تصویر بالا، ستوده را با بارانی کرم‌رنگی می‌بینید که با کیف و کفش جیری به رنگ قهوه‌ای هماهنگ شده است. مدل کیف و کفش برای این استایل اسمارت کژوال بسیار مناسب است. ترکیب رنگی جین، شومیز سفید و این طیف رنگی کرم-قهوه‌ای هم زیبا و جذاب از کار درمی‌آید. این استایل آراسته با وجود اکسسوری ساده و ظریفی که یک گردنبند است هم شکیل‌تر و زیباتر جلوه می‌کند. هماهنگی میان اجزای استایل و البته تناسبشان با شخصیت پوششی و اندام متین ستوده هم از امتیازات آن به‌شمار می‌روند.

استفاده از اکسسوری‌های مناسب

6

 
ستوده از اکسسوری‌های مناسبی برای استایل خود بهره می‌برد. او می‌داند که گاهی باید به‌سراغ گزینه‌های ظریف‌تر برود و در بعضی موارد هم نیاز به استفاده از اکسسوری‌ها و تزئیناتی شاخص‌تر و بزرگ‌تر دارد. یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها در دنیای اکسسوری‌ها، گوشواره‌های حلقه‌ای هستند. این مدل از گوشواره‌ها در ابعاد مختلفی موجودند و اگر صورت بزرگ و کشیده‌ای دارید، به‌راحتی می‌توانید از آنها در استایل‌های رسمی و غیررسمی استفاده کنید. متین ستوده هم صورت نسبتا کشیده‌ای دارد و ریزنقش نیست. استفاده از گوشواره‌های گرد بزرگ برای او انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد.

تنوع در استایلینگ

7

متین به‌سراغ انواع مختلفی از استایل‌ها می‌رود. او را گاهی با استایل‌های کلاسیک می‌بینیم و در برخی موارد هم پوشش آوانگارد را برای خود انتخاب می‌کند. برای همین است که یکی از شاخصه‌های اصلی استایلش را تنوع‌دوستی گذاشته‌ایم. در تصویر بالا هم او را با پیراهن سبز و خوش‌دوختی می‌بینید که با مدل موهایی مناسب، اکسسوری‌هایی ظریف و کیف و شال مشکی ست شده است. این طرح تقریبا کلاسیک برای اندام و شخصیت پوششی متین کاملا مناسب به نظر می‌رسد.

انتخاب لباس‌هایی مناسب اندام

8

از مهم‌ترین رازهای خوش‌پوشی همین است که بدانید چه لباسی برای اندامتان مناسب‌تر است. ستوده این موضوع را می‌داند و البته امکانات خوبی هم در این زمینه دارد. چون هم قدبلند است و هم بدن ورزیده و متناسبی دارد که بیشتر مدل‌های لباس به‌خوبی روی آن جلوه می‌کنند. در هر حال، او با آگاهی از فرم بدنی خود دست به انتخاب لباس می‌زند و این موضوع، او خوش‌استایل می‌کند. در تصویر بالا، متین از دامن شلواری گشادی استفاده کرده که با صندل‌هایی باز ست شده‌اند. رویه هم یقه‌ای پهن دارد و ترکیب رنگی‌اش با مشکی خوب از کار درآمده است. کیف، اکسسوری‌ها و مدل آرایش و موها هم مانند همیشه مرتب و مناسب است. این استایل برای موقعیتی نیمه‌رسمی بسیار مناسب است و نشان می‌دهد که متین در استایل‌شناسی سلیقه خوبی دارد. این نکته درباره او بسیار الهام‌بخش است و هرکسی می‌تواند با در نظرگرفتن تناسب میان بدن و لباسی که می‌پوشد به استایل بهتری برسد.

ازدواج متین ستوده با علی زندی

متین ستوده، بازیگر سریال "لیسانسه‌ها" ازدواج کرد. همسر او علی زندی است که فعالیتی در زمینه سینما و هنر ندارد و در کار بیزینس است. 

متین ستوده با انتشار تصویری از خود در لباس عروس نوشت: "فصل جدید زندگی من، نه بهتر بگویم حالا ما شده ایم

پس فصل جدید زندگی من و تو که تعبیر ما شدن دارد، تعبیر تکامل کنار هم.

و چه خوب که بهار است شروع ما شدن

چرا که من زاده ی بهارم و تولد عشقمان هم در همین فصل زیبای شکوفه ها

عاشقی در بهار بوی بهشت میدهد

و من عاشقانه این بهشت را با تو میخواهم تا همیشه ...

آغازش شد بهار و بهار می ماند باقی راه شانه به شانه هم، یقین دارم

الهی آمین"

58

عکس جنجالی سیگار کشیدن متین ستوده

متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی از سیگار کشیدن خود منتشر کرد.

بازیگر سرال لیسانسه ها نوشت : درست است که فروردین است اما من بهمن می‌کشم و قلبم تیر.

متین+ستوده+

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار