ساعت کاری

ساعت کاری جدید ادارات اعلام شد

جزئیات تغییر ساعت آغاز به کار ادارات و دستگاه‌های دولتی از 15 خردادماه اعلام شد.

ساعت کاری جدید ادارات اعلام شد

ساعت کاری ادارات در هر کشور و شهری می‌تواند متفاوت باشد. در بسیاری از کشورها، ساعت کاری رسمی دولتی و اداری عموماً از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر است ولی در برخی کشورها ممکن است ساعت کاری متفاوت باشد. همچنین، ساعت کاری بعضی ادارات در روزهای جمعه و شنبه کوتاه‌تر باشد یا به طور کامل تعطیل باشد. برای اطلاعات دقیقتر، بهتر است با ساعت کاری ادارات مورد نظر خود تماس حاصل کنید و یا در وب‌سایت آنها جستجو کنید.

ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی تغییر کرد. جزئیات تغییر ساعت آغاز به کار ادارات و دستگاه‌های دولتی از ۱۵ خردادماه اعلام شد. تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی از ۱۵ خرداد ماه تا ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۲ اعمال می‌شود. تغییر ساعت کاری دستگاه‌های دولتی به دلیل شرایط آب و هوایی در فصل گرم سال، افزایش مصرف برق و تامین انرژی صورت گرفته است.​

با مصوبه هیات دولت، از ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت شروع کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر کرده و از ۶ صبح آغاز می‌شود. این مصوبه در استان کرمان هم اجرا می‌شود.

تغییر ساعت کاری ادارات استان کرمان

به گزارش عرشه آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، براساس مصوبه دولت، ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی از ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ تغییر کرده و از شش صبح تا ۱۳ خواهد بود.

در نشستی که امروز «یکشنبه، ۳۱ اردیبهشت ماه 1402» به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان و تعدادی از مدیران مربوطه برگزار شد، با تصمیم‌گیری و اعلام این تغییر براساس مصوبه دولت عنوان شد؛ تغییر ساعت کاری دستگاه‌های دولتی از ۱۵ خرداد ماه تا ۱۵ شهریور ماه 1402 اعمال می‌شود.

تغییر ساعت کاری دستگاه‌های دولتی به دلیل شرایط آب و هوایی در فصل گرم سال، افزایش مصرف برق و تامین انرژی صورت گرفته است.

تغییر ساعت کاری ادارات استان خراسان جنوبی

ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ خرداد در خراسان جنوبی تغییر می‌کند.

ناصری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: ساعت کاری ادارات، نهاد‌های عمومی، سازمان‌های دولتی و بانک‌ها در استان از ۱۵ خرداد ۶ صبح تا ۱۳ تعیین شده است.

او افزود: در روز‌های پنجشنبه یک ساعت کاهش ساعت اداری هم اعمال می‌شود.

ناصری بیان کرد: اعلام دقیق ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی در روز‌های آینده اعلام خواهد شد.

 معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی تامید کرد: تغییر ساعت کاری در ایام گرم سال که پیک مصرف انرژی را به همراه دارد، اعمال می‌شود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار