قیمت کوییک | قیمت کارخانه ای کوییک

ارزانترین هاچ بک هم گران شد

قیمت کوییک در بازارار بالا رفت.

ارزانترین هاچ بک هم گران شد

زندگی رنگی به نقل از تیتر کوتاه| خودروی کوییک یکی از محصولات شرکت سایپا است که در دسته خودروهای شهری و کوچک قرار می‌گیرد. این خودرو با طراحی جذاب و مدرن، موتور قدرتمند و مصرف سوخت کم، به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای شهری در بازار خودرو جهان شناخته می‌شود. کوییک دارای فضای داخلی بزرگ و راحتی است که برای چهار نفر مناسب است. همچنین، این خودرو دارای امکاناتی مانند سیستم صوتی با کیفیت، است. به طور کلی، خودروی کوییک با قیمت مناسب و امکانات بالا، یکی از گزینه‌های مناسب برای خریدارانی است که به دنبال خودرویی کوچک، اقتصادی و با کیفیت هستند.

زندگی رنگی به نقل از خبرآنلاین | بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو، قطعات و تجهیزات روسیه به نام MIMS Automobility اوایل شهریور امسال برگزار شد. در این ...

بر اساس قیمت کوییک در بازار آزاد، قیمت کوییک SR دنده ای که جدیدترین تیپ خودروهای کوییک سایپا است به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت کوییک اس صفر سال ۱۴۰۲حوالی ۳۴۵ میلیون تومان است. قیمت کوییک اتومات پلاس نیز ۴۳۵ میلیون تومان شده است. برای خرید کوییک آر صفر سال ۱۴۰۲ نیز باید ۳۵۵ میلیون تومان هزینه کنید.

قیمت کارخانه کوییک ۱۴۰۲ چند؟

بر اساس قیمت کارخانه کوییک در آبان ماه، قیمت کوییک S در کارخانه ۲۶۸ میلیون تومان شده است. همچنین بر اساس قیمت محصولات سایپا، قیمت کارخانه کوییک اتومات پلاس نیز ۳۲۷ میلیون تومان است. قیمت کوییک SR درکارخانه نیز ۲۷۰ میلیون شده است.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار