کانتور بینی | آموزش کانتور بینی

دماغتو بدون عمل کوچک کن! | آموزش کانتور بینی های مختلف +ویدئو

اگر دوست دارید با کانتور بینی، چهره جذاب تری داشته باشید پس حتما این مطلب را دنبال کنید در ادامه برای یادگیری ترفند کانتور بینی با ما همراه باشید.

دماغتو بدون عمل کوچک کن! | آموزش کانتور بینی های مختلف +ویدئو

آموزش کانتور بینی های مختلف 

 
قوانین کانتور بینینحوه کانتور بینی گوشتی یا استخوانی کاملا متفاوت است. در واقع اینکه کانتور بینی را چگونه انجام دهید، به ساختار استخوان و شکل آن بستگی دارد. راهنمای گام به گامی که در ادامه توضیح می‌دهیم، به شما کمک می‌کند بینی خود را مانند یک حرفه‌ای کانتور کنید.

1. در وهله اول برای کانتور بینی باید محصولی را انتخاب کنید که 3 یا 4 درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد. به جای سایه‌هایی که رنگ گرمی دارند، کانتورهایی با رنگ سرد انتخاب کنید.

2. با وجود اینکه کنترل کانتورهای پودری راحت‌تر است؛ اما اگر به قدر کافی مسلط نباشید و کانتور را به اشتباه روی پایه آرایش‌تان (روی پرایمر و کرم پودر) زده باشید، ممکن است مجبور شوید پایه آرایش را روتوش کنید. در نتیجه توصیه می‌کنیم ابتدا با کانتور کرمی شروع کنید و سپس از کانتور پودری برا تنظیم و تثبیت آن استفاده کنید.

3. برای کانتور کردن بینی از یک براش زاویه دار کوچک، یک بیوتی بلندر یا اسفنج معمولی استفاده کنید. اگر نحوه استفاده از براش های آرایشی را نمی‌دانید، حتما مقاله دیگر ما را بخوانید.

4. ابتدا خطوط کانتور را با هم ترکیب کنید و سپس به سراغ هایلایت بروید. اگر هنگام پخش کردن خطوط اشتباه کنید، می‌توان آن را با هایلایتر اصلاح کرد. از این رو این مرحله را آخر کار انجام دهید.

چگونه بینی را کانتور کنیم؟همان طور که پیش از این اشاره کردیم، آموزش کانتورینگ بینی به شکل طبیعی آن بستگی دارد. با این حال چند مرحله مشترک وجود دارد که باید آن‌ها را دنبال کنید:

از یک براش نوک تیز و ظریف برای زدن کرم کانتور در نقاط مورد نظر استفاده کنید.برای پخش و محو کردن خطوط کانتور از یک ابزار بلندینگ استفاده کنید (مانند بیوتی بلندر).براش ظریف دیگری را به هایلایتر مایع یا کرمی آغشته کرده و آن را به طور یکنواخت با خطوط کانتور روی صورت ترکیب کنید.در آخر کانتورینگ بینی را با پودر کانتور و نواحی هایلایت شده را با پودر تثبیت کننده شُل، تثبیت کند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار