سیب زمینی سرخ‌کرده

چاق شدن صورت در یک هفته با سیب زمینی!

امروز قصد داریم تا به بررسی جامعی در خصوص “چاق شدن صورت در یک هفته با سیب زمینی” بپردازیم و روش‌های مختلفی را برای شما معرفی کنیم.

چاق شدن صورت در یک هفته با سیب زمینی!

چاق شدن صورت با سیب زمینی!

امروز قصد داریم تا به بررسی جامعی در خصوص “چاق شدن صورت در یک هفته با سیب زمینی” بپردازیم و روش‌های مختلفی را برای شما معرفی کنیم.

استفاده از سیب زمینی آبپز

روش اولی که در مورد چاق شدن صورت با سیب زمینی ارائه می‌دهیم، مصرف سیب زمینی آبپز است. این روش به خاطر تسهیل شکست زنجیره‌های کربوهیدراتی سیب زمینی پخته‌شده، یکی از بهترین راه‌های استفاده از سیب زمینی است. اما توجه داشته باشید که سیب زمینی را بر روی شعله مستقیم نپزید، زیرا این شیوه پخت می‌تواند باعث نپختگی یا نیمه پختگی برخی قسمت‌ها شود.

استفاده از سیب زمینی سرخ‌کرده

روش دومی که می‌تواند در پر کردن صورتتان تاثیرگذار باشد، استفاده از سیب زمینی سرخ‌کرده است. یک بشقاب سیب زمینی سرخ‌کرده در روز، می‌تواند تغییرات قابل توجهی در چاقی صورتتان ایجاد کند. بهتر است این سیب زمینی‌ها را با روغن زیتون یا کره در خانه خود آماده کنید. زمان مناسب برای مصرف آن هم از ساعت چهار تا شش عصر است.

استفاده از سیب زمینی خام

روش سوم، که شاید برای شما کمی غیرمعمول باشد، استفاده از سیب زمینی خام است. مصرف سیب زمینی خام نه تنها می‌تواند به چاق شدن صورتتان کمک کند، بلکه باعث شفافیت پوستتان نیز می‌شود. در این روش، فقط کافی است آب سیب زمینی را بنوشید.

استفاده از ماسک سیب زمینی

روش چهارم برای تپل شدن صورت با سیب زمینی در ۱۴ روز، استفاده از ماسک سیب زمینی است. در این روش باید ابتدا یک عدد سیب زمینی را شسته، پوست آن را جدا کرده و سپس سیب زمینی را رنده کنید. با استفاده از یک پارچه تمیز، آب سیب زمینی را فشار داده و تفاله‌های آن را جدا کنید. از آب سیب زمینی روزانه یک بار استفاده کنید تا نتیجه موردنظر را بدست آورید. اما مهم است که هرگز از سیب زمینی جوانه زده و سبز استفاده نکنید.

ترکیبات ماسک سیب زمینی

با رنده کردن نصف سیب زمینی و ترکیب آن با موادی نظیر وازلین، گلیسرین، روغن زیتون یا روغن نارگیل، ماسک مناسبی برای پوستتان خواهید داشت. اجازه دهید این ماسک برای مدت ۱۵ دقیقه بر روی پوستتان بماند و سپس آن را بشویید.

سخن پایانی

اگر می‌خواهید در مدت یک هفته صورتتان چاق شود، بهتر است آب سیب زمینی را دو بار در روز مصرف کنید. همچنین در صورت میل به سیب زمینی آبپز، می‌توانید کره و تخم‌مرغ هم به آن اضافه کنید.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار