راز جذب مردها | چگونه مردان را دلتنگ و دیوانه کنیم تا پیام بدهند | جذاب بودن

چگونه مردها را دلتنگ و دیوانه خود کنیم؟

چطور یک مرد را دلتنگ و دیوانه خود کنیم ؟ این سوالی است که در ذهن برخی زن‌ها نقش می بندد که پاسخش پیش ماست.

چگونه مردها را دلتنگ و دیوانه خود کنیم؟

زندگی رنگی | اینکه چطور می توان جنس مخالف را جذب خود کرد مسئله ای است که مورد توجه هم زنان و هم مردان است که البته درباره رازهای جذاب بودن را قبلا (سه راز مهم برای جذب زنان) برای آقایانی که این دغدغه را دارند توضیح دادیم و گفتیم چطور می توانند زنان را جذب خود کنند. اما این بار می خواهیم درباره راز جذب کردن مردها صحبت کنیم به این سوال مهم برخی زنان که می‌پرسند " چطور یک مرد را دلتنگ و دیوانه خود کنیم پاسخ دهیم" البته قبل از هر چیزی باید این نکته کلیدی را به زنان و مردان گوشزد کرد که " هیچ کس را نمی‌توان به زور یا از طریق فریب و تزویر عاشق کرد. ارتباط‌های عاطفی به طور طبیعی و مبتنی بر احترام و ارتباط مثبت تشکیل می‌شود" با این وجود برویم سراغ رازهای جذب کردن مردان:

10 نکته ای که در قدم اول باید بدانید

مردان، مانند زنان، انسان‌هایی با احساسات، نیازها و تمایلات خاص خود هستند. برای جلب علاقه و عشق یک مرد، به چند نکته کلیدی توجه کنید:

·  خود باشید:

·  از ارزش‌ها، شخصیت و شخصیت خود مطمئن باشید و تلاش نکنید به شکل مصنوعی عواطف او را جلب کنید. مهم‌ترین چیز این است که او به شما بخاطر آنچه که هستید، علاقه مند شود.

·  احترام به او:

·  احترام نشان‌دهنده نگرشی کاملاً مثبت به نفرتان است. نشان دادن احترام به تصمیم‌ها، حرفها و حقوق او می‌تواند احساس مهم و ارزنده بودن را برای او ایجاد کند.

·  شناختن نیازها و خواسته‌ها:

بیایید با شناختن نیازها و خواسته‌های او، سعی کنید به آرزوها و خواسته‌هایش رسیدگی کنید و از راهنمایی‌های او استفاده کنید.

·  مراقبت و توجه:

نشان‌دهنده علاقه به شخصی است، مراقبت و توجه به او، به احساس ارزشمندی می‌انجامد و به او اطمینان می‌دهد که مهم است.

·  مهارت‌های ارتباطی:

توانایی در ایجاد ارتباط مؤثر و عمیق با او می‌تواند رابطه شما را تقویت کند.

·  مشترکات را پیدا کنید:

برای برقراری ارتباط معنادار و عاطفی، می‌توانید با مشترکاتی مثل هم‌علاقه‌ها و سلایق مشترک، ارتباط را بیشتر کنید.

·  اعتماد به نفس:

اعتماد به نفس یکی از ویژگی‌های جذابیت است. باور داشته باشید که شما ارزش دوست داشتن دارید.

  1. حمایت کننده باشید:

به اهداف و آرزوهای او حمایت کنید و به او انگیزه بدهید.

قدم دوم : چه زمانی باید روی دلتنگ کردن مردان کار کنیم؟

این مهمترین ایستگاه برای دلتنگ کردن مردان است. راستی چه زمانی باید کاری کنیم که هوای ما به سر و کله ی مرد بیفتد!؟ زمان های مختلفی دارد مثل:

وقتی زیاد پیام نمی دهد یا زنگ می زندوقتی تماس نمی گیردوقتی حوصله بیرون رفتن با ما نداردوقتی قرار نمی گذاردوقتی بی حال و انرژی استوقتی سکوت را ترجیح می دهدوقتی جواب هایش یکی دو کلمه ای استاین نشانه ها یعنی خبری از دلتنگی مرد نسبت به تو نیست!

مراقب جمله های هشدار باش

یا این که از چه نشانه های کلامی بفهمیم که مرد شما دارد احساسش را از دست می دهد و نیاز است که شما دلتنگش کنید و کاری کنید دیوانه تان بشود؟ این نشانه های گفتاری شامل موارد زیر است:

بذار نفس بکشمچقدر غر می زنیچقدر نق می زنیکنترلم می کنییخرده ولم کنبذار برای خودم باشمچقدر حوصله داری پیام میدیتو کار و زندگی نداری؟میشه کمی از هم دور شیم؟قبل از این که بخواهی اقدام به جذب مرد یا عاشق کردن مرد کنی باید بدانی که بعضی از این گفتارها هشداری و برخی خطرناک است. مثلا شاید شماره 9 از نظر شما خطرناک باشد و حس کنید دوستتان ندارد اما بیشتر اوقات هشداری است! یعنی این که باید برای دیوانه کردن مرد آن را مد نظر داشته باشی.

قدم سوم: اگر علائم هشداری عدم دلتنگی مرد شنیدید

اگر علائم هشداری که در بالا ذکر شده را شنیدید، باید هر طور که شده، روی برخی موارد کار کنید و البته تحمل هم داشته باشید. یکی از مهم ترین علائم برای اقدام به دیوانه کردن مرد ها، این است که سرد شدن مرد را بفهمید و آن را درک کنید و بجای گیر و نق دادن، آن را درست کنید.

مثلا:

مدتی به او نه زنگ بزنید و نه پیام بدهید تا دلتنگ شودمدتی بگذارید او هیچ گونه چیزی از شما نبیند. حتی زنگ، یا میسکال! پیامک هم نده و فقط صبر کن تا خودش برگردد.

وقتی مردی می گوید رهایم کن … ( مثلا یکی دو هفته )، دقیقا حالش به قدری رنجور است که تو می گویی لطفا به من توجه کن! اینجا هر دو یک نوع زجر می کشید اما از نوع خودتان! تو کاملا زنانه و او کاملا مردانه.

اگر نیاز تو برای حس خوب و عاشقی پیام های محبت امیز از اوست، نیاز او نیز برای تامین احساس عاطفی و حس خوب این است که کمی دور تر باشد تا با قدرت به سمت تو برگردد.

قدم چهارم : برای شیدا و دیوانه کردن مرد غر زدن را ترک کنید

غر زدن، نق زدن، و بهانه آوردن ها و گلایه ها همه از یک قشر به شمار می آیند. اما این کار، کم کم روزگار عاشقی تان را تباه می کند. برای این که مرد را دیوانه خودت کنی، دست از این چند کار بردار.

قدم پجم: به خودت برس

شاید وقتی این جمله را بشنوی بگویی من دائما در حال میکاپ کردن و پوشیدن لباس های جذاب هستم شاید آراسته بودن خوب باشد که حتما هست اما منظور ما اصلا و ابدا این نیست بلکه منظور از به خودت برس یعنی به خودت و وجود خودت به عنوان یک زن توجه کن

به خود رسیدن یعنی، تو بتوانی با بهترین حالت ممکن:

با زندگی ات دوست شویتلاش کنیهدف داشته باشیمستقل باشیزندگی کنیطعم زندگی را بچشیمثبت باشی

این جمله طلایی را به خاطر داشته باش "وقتی که همه زندگی ات می شود یک مرد! آن جاست که، او برای یک لحظه دیدنت! خودش را نمی کشد! بلکه رهایت می کند."

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار