زورگیر متواری تهران دستگیر شد

بنا بر اعلام رئیس پلیس پیشگیری تهران مردی که از شهروندان با تهدید سلاح سرد زورگیری می کرد، دستگیر شد.

زورگیر متواری تهران دستگیر شد

سرهنگ محمد گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: شب 3 خرداد ماه سال جاری عملیات کلانتری 123 نیاوران در حال گشت زنی در محدوده خیابان باهنر تهران بودند که به یک موتورسیکلت تکرو که افراد گذری از خیابان را زاغ زنی می کرد، مشکوک و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار می دهند.

وی گفت: متهم در همین حین به طرف شهروندی که در حال گذر از خیابان بوده حمله ور و با تهدید سلاح سرد از وی اقدام به زورگیری و سرقت تلفن همراه وی کرده که ماموران به سرعت برای دستگیری زورگیر وارد عمل شدند و متهم به محض رویت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شد.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهم به سایر گشت های انتظامی، موتورسیکلت متهم متوقف و وی در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی های بیشتر از متهم یک قبضه سلاح سرد که از آن برای زورگیری استفاده می‌کرد، کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهم 36 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 10 فقره سرقت مشابه معترف و اظهار داشت پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته است.

سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت خاطرنشان کرد : در این رابطه 5 شاکی شناسایی و شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار