زورگیران کاج دستگیر شدند

بنا بر اعلام رئیس پلیس پیشگیری تهران 2 مرد که از خانم‌ها با تهدید سلاح سرد زورگیری می کردند، با اعتراف 16 فقره زورگیری، دستگیر شدند.

زورگیران کاج دستگیر شدند

سرهنگ محمد گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: شب 31 اردیبهشت ماه سال جاری عملیات کلانتری 141 شهرک راه آهن در حال گشت زنی در محدوده خیابان کاج تهران بودند که به یک موتورسیکلت 2 ترک که افراد گذری از خیابان را زاغ زنی می کردند، مشکوک و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار می دهند.

وی گفت: متهمان در همین حین به طرف خانمی حمله ور و با تهدید سلاح سرد از وی اقدام به زورگیری کرده که ماموران به سرعت برای دستگیری زورگیران وارد عمل شدند و متهمان به محض رویت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت های انتظامی، موتورسیکلت متهمان متوقف و هر 2 متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی های بیشتر از متهمان سه دستگاه تلفن همراه کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان 50 و 23 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 16 فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر معترف و اظهار داشتند پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته اند.

سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت خاطرنشان کرد : در این رابطه شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار