قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل عروس توسط مادر شوهر و خواهر شوهر!! | تازه عروس در آتش سوخت!

انتشار خبر آتش زدن عروس جوان به‌دست مادر و خواهر شوهرش در رسانه‌ها افکار عمومی را تحت‌تأثیر قرار داد.

قتل عروس توسط مادر شوهر و خواهر شوهر!! | تازه عروس در آتش سوخت!

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگال قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

38سال پیش در چنین روزی انتشار خبر آتش زدن عروس جوان به‌دست مادر و خواهر شوهرش در رسانه‌ها افکار عمومی را تحت‌تأثیر قرار داد.

روزنامه اطلاعات در 29آبان 64درباره این ماجرا اینگونه نوشت:

عروس جوانی که بیش از 70درصد از بدنش در میان شعله‌های آتش سوخته است با کمک همسایگان به بیمارستان انتقال یافت. خواهر شوهر و مادر شوهرش به اتهام آتش زدن او دستگیر شدند.

در ادامه گزارش این روزنامه آمده است: زنی به نام عنبر 18ساله مشغول شستن رخت بود که این حادثه روی داد و وی در آتش سوخت. گفته می‌شود او با مادر شوهر و خواهر شوهرش اختلاف داشته است.

براساس این گزارش، روز حادثه بر اثر داد و فریاد عنبر که از همسایگان کمک می‌طلبید، همسایگان به کمکش شتافتند و با تلاش بسیار آتش را خاموش کردند. عنبر که پس از این حادثه به‌شدت مجروح شده بود به بیمارستان سوانح سوختگی تهران انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت. گزارش رسیده حاکی‌است که بالغ بر 70درصد از بدن او سوخته است.

ماموران ژاندارمری یافت‌آباد که در جریان امر قرار گرفته بودند به محل اعزام شدند و با تحقیقات و بازجویی از همسایگان و عنبر پی به اسرار حادثه بردند و مادر و خواهر شوهر او به اسامی کبری و گلی را دستگیر کردند. دستگیر‌شدگان در بازجویی‌های اولیه منکر این عمل شدند ولی کارشناسان دادگستری با بررسی این قضیه اعلام کردند عنبر خودسوزی نکرده است، بلکه او را آتش زده‌اند.

به‌دنبال مرگ عنبر در این آتش‌سوزی، مادر و خواهرشوهرش دستگیر شدند و رسیدگی به پرونده هولناک آنها آغاز شد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار