قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل شوهر به خاطر خواهر شوهر!! | پسر این زن راز قتل را فاش کرد

زنی که به قتل شوهرش متهم شده است می‌گوید دخالت‌های خواهر مقتول زندگی آنها را پرآشوب کرده بود.

قتل شوهر به خاطر خواهر شوهر!! | پسر این زن راز قتل را فاش کرد

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگال قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

زنی که به قتل شوهرش متهم شده است می‌گوید دخالت‌های خواهر مقتول زندگی آنها را پرآشوب کرده بود.

زنی که به خاطر اختلاف با خواهرشوهرش، شوهرش را خفه کرده و به قتل رسانده است در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم بعد از درگیری با شوهرش و بدحال شدن او، اورژانس را خبر کرد اما تلاش‌ها به نتیجه نرسید و مرد جوان به نام ساسان جان سپرد.

بعد از آن وقتی ماموران پلیس پاکدشت در محل حاضر شدند، همسر متوفی گفت شوهرش سکته کرده اما تکنیسین‌های اورژانس گفتند ساسان احتمالاً خفه شده است.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مشخص شد فشار بر عناصر حیاتی گردن علت مرگ ساسان است. وقتی مینا همسر او بازداشت شد ادعا کرد نقشی در مرگ شوهرش نداشته؛ اما پرهام پسر 9ساله این زوج راز مرگ پدرش را فاش کرد.

او گفت: پدر و مادرم همیشه با هم دعوا داشتند. شب قبل از حادثه عمه‌ام خانه ما بود. وقتی او رفت باز هم پدر و مادرم با هم دعوا و کتک‌کاری کردند. من برادر کوچکم را به اتاق بردم تا دعوا را نبیند، چند دقیقه بعد صدا قطع شد. من از لای در می‌دیدیم که مادر و پدرم همدیگر را می‌زدند. بعد از ساکت شدن خانه در اتاق را باز کردم و دیدم پدرم روی زمین افتاده است.

با توجه به این گفته‌ها بود که مینا دوباره تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: از ابتدای زندگی خواهرشوهرم در زندگی ما دخالت می‌کرد و همیشه من و شوهرم به خاطر او با هم درگیر می‌شدیم. وقتی به خانه ما می‌آمد یا شوهرم جایی او را می‌دید با من دعوا می‌کرد. شوهرم به خاطر خواهرش خیلی من را کتک زد. شب قبل از حادثه هم دوباره خواهرشوهرم به خانه ما آمد. او حرف‌هایی زد و بین ما دعوا شد. فردای آن روز دوباره من و ساسان به خاطر خواهرشوهرم با هم دعوا کردیم. شوهرم کتکم زد و مرا به زمین کوبید. او روی پلهویم نشست؛ اما من خودم را از زیر او بیرون کشیدم و دستم را روی دهانش گذاشتم که فحش ندهد. بعد هلش دادم. یک‌دفعه دیدم شوهرم نفس نمی‌کشد.

متهم در ادامه گفت: اول فکر کردم ساسان سکته کرده است. به اورژانس زنگ زدم؛ وقتی آنها آمدند، گفتند شوهرم فوت کرده است.

در ادامه پدر و مادر مقتول از طرف خود و نوه‌هایشان برای مینا درخواست قصاص کردند. سپس پرونده با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای محاکمه زن جوان به شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار