قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل زن 16 ساله با کلت کمری! | علت قتل این زن به دست شوهرش چیست؟!

مرد جنایتکار که همسر 16 ساله‌اش را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

قتل زن 16 ساله با کلت کمری! | علت قتل این زن به دست شوهرش چیست؟!

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگان قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

مرد جنایتکار که همسر 16 ساله‌اش را در زابل به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش ایران، سردار دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات این خبر بیان  داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع  تیرخوردگی زنی حدوداً ۱۶ ساله با سلاح کلت کمری از ناحیه پهلو در یکی از خیابان‌های زابل، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان زابل قرار گرفت.

پس از انتقال مصدوم این حادثه به بیمارستان و با وجود تلاش کادر درمان، وی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اقدامات تخصصی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی افزود: با توجه به پی بردن کارآگاهان به وجود اختلاف خانوادگی بین مقتول و همسرش و فرار وی  فرضیه  قتل توسط همسر وی قوت گرفت. با پیگیری‌های صورت گرفته مخفیگاه قاتل شناسایی و در عملیاتی ضربتی  دستگیر شد و در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح کلت کمری به کار رفته شده در قتل  به همراه دو تیغه خشاب حاوی ۲۲ عدد فشنگ جنگی کشف شد.

متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی، در مواجهه با شواهد و مدارک پلیسی در نهایت چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به قتل همسرش با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار