قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل ناباورانه دو دختر به دست مادر | حق این دو دختر خفه شدن با طناب دار نبود!

رقیه در روز حادثه که همسرش از خانه بیرون رفته بود، با استفاده از طناب 2 دخترش را خفه کرد!

قتل ناباورانه دو دختر به دست مادر | حق این دو دختر خفه شدن با طناب دار نبود!

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگان قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

34سال پیش اتفاقی در شهرستان یاسوج رخ داد که مردم شهر را شوکه کرد. زنی پس از به قتل رساندن دختران خردسالش قصد داشت به زندگی‌اش پایان دهد اما در آخرین لحظات نجات یافت. انگیزه او از این جنایت هولناک چه بود؟

روزنامه کیهان 15آبان سال 68درباره این اتفاق نوشت: زن جوانی در خانه مسکونی خویش واقع در خیابان سردار جنگل یاسوج 2دختر خردسالش را خفه کرد. در ادامه این گزارش آمده است: زن جوان که رقیه نام دارد، به‌خاطر معتاد بودن شوهرش فرزندان خود به نام‌های هما 4ساله و سحر 3ساله را با طناب خفه کرد. او که در زندگی 10ساله خود با شوهرش بارها از او خواسته بود تا مواد‌مخدر را ترک کند، وقتی دید همسرش هیچ اقدامی در این‌باره انجام نمی‌دهد، چنین تصمیم وحشتناکی گرفت.

رقیه در روز حادثه که همسرش از خانه بیرون رفته بود، با استفاده از طناب 2 دخترش را خفه کرد، وقتی مطمئن شد که دخترانش دیگر نفس نمی‌کشند، خود نیز قرص خورد و با طناب اقدام به‌خودکشی کرد.  اما در آخرین لحظات با حضور همسایگان در خانه‌اش نجات یافت.

همسایه‌های رقیه با دیدن این صحنه جنایت به پلیس و اورژانس اطلاع دادند. پلیس وارد ماجرا شد و این زن به بیمارستان منتقل شد و از مرگ نجات پیدا کرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار