قتل| قتل شوهر| قتل همسر| قتل زن

قتل شوهر 20 ساله به دست تازه عروس؟! | پرونده قتل جنجالی در تهران

زن نوجوان فعلا به عنوان مظنون در قتل تازه داماد بازداشت شده است.

قتل شوهر 20 ساله به دست تازه عروس؟! | پرونده قتل جنجالی در تهران

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگان قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

زنی نوجوان که به اتهام قتل شوهرش بازداشت شده ادعا می‌کند او قاتل نیست و همسرش خودکشی کرده است.

به گزارش سایت جنایی، ماموران یکی از کلانتری‌های شرق تهران ساعت 6 صبح پنجشنبه  11 آبان ماه از مرگ جوان 20 ساله‌ای در خانه‌اش مطلع شدند. به همین دلیل گروهی از ماموران به محل کشف جسد رفتند و با پیکر خون آلود مرد جوان روبرو ‌شدند که در مسیر ورودی حمام خانه‌اش روی زمین افتاده بود. بنابراین موضوع را به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع ‌دادند.

در پی اعلام این مرگ مشکوک به بازپرس جنایی، او دستور حضور تیم‌های تحقیقات جنایی  را صادر کرد. بررسی‌های اولیه  حکایت از آن داشت که جوان 20 ساله تازه داماد بود و زندگی مشترک با همسر 16 ساله‌اش را از مدتی قبل شروع کرده بود.

بررسی‌ها نشان می‌داد ساعاتی از مرگ مرد جوان  گذشته بوده و جسد را همسرش پیدا کرده است. همچنین خانه نیز به هم ریختگی نداشت و وسایل خانه سر جایش بود. زن نوجوان هم مدام تاکید می‌کرد شوهرش خودکشی کرده است؛ اما معاینه جسد تازه داماد که از سوی متخصصان پزشکی قانونی انجام شد، بخشی از حقایق را برای دیگر اعضای تیم تحقیق روشن کرد.

نتیجه تحقیقات اظهارات این زن را زیر سوال می‌برد، چون نوع ضربه‌های چاقو به طرزی نبود که خود فرد بتواند آنها را به خود بزند و خودکشی کند بلکه این ضربه دگرزنی بود و تازه داماد مورد حمله قرار گرفته و در درگیری با فردی زخمی شده و فرارکرده بود. بعد از آن خودش را به سمت حمام کشانده و آنجا جان باخته بود.

به هم ریخته نبودن خانه نیز فرضیه سرقت را منتفی می‌کرد. همچنین همسایه‌ها در تحقیقات گفتند این زوج با هم اختلافات شدیدی داشتند و همیشه صدای دعوا و درگیری‌شان را می‌شنیدند. حتی تعدادی از همسایه‌ها در مورد شب قبل هم صحبت کردند و از سر و صدای دعوای آنها گفتند که در خانه به گوش می‌رسید.

همین سرنخ ها کافی بود که نشان  دهد به احتمال زیاد این مرد در پی اختلاف  خانوادگی به قتل رسیده است. بنابراین ماموران همسر نوجوان او را بازداشت کردند.

تازه عروس در حال حاضر مدعی است در مرگ همسرش نقشی نداشت اما اختلافاتشان را هم انکار نکرد و گفت: به زور خانواده با شوهرم ازدواج کردم و همیشه اختلاف و درگیری و زد و خورد داشتیم. شب قبل هم جروبحثمان شد و رفتم خوابیدم. شوهرم در اتاق دیگر خوابید. صبح که بیدار شدم، بروم صبحانه درست کنم تا او سر کارش برود، دیدم در مسیر حمام خودکشی کرده است. من قبلا به او پیشنهاد داده بودم تا دیر نشده جدا شویم اما قبول نمی‌کرد. شوهرم به خاطر شدت اختلاف‌هایی که داشتیم خودزنی کرده و خودش را کشته است.

در حال حاضر با توجه به ادعای این زن نوجوان فعلا او به عنوان مظنون در قتل تازه داماد بازداشت شده است. در عین حال مردی هم در این پرونده  بازداشت شده است چون طبق  گفته بعضی از همسایه‌ها یک مرد از فامیل‌های دور مقتول بعد از قتل در اطراف خانه آنها پرسه می‌زد که این مرد شناسایی و بازداشت شده  و تحقیقات از این مرد و همسر مقتول ادامه دارد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار