قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل شوکه کننده پدر و تکه تکه کردن جسد | پای همسر سابق مقتول به پرونده باز شد

مرد ۶۵ ساله قربانی توطئه خانوادگی شد.

قتل شوکه کننده پدر و تکه تکه کردن جسد | پای همسر سابق مقتول به پرونده باز شد

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگان قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

مرد ۶۵ ساله به خاطر قدرالسهم، قربانی توطئه خانوادگی شد.

به گزارش جام‌جم، پس از گزارش ناپدید شدن مردی ۶۵ ساله، در کلانتری اندیشه شهریار تحقیقات برای یافتن او آغاز شد. پسر این مرد در تحقیقات گفت: پدرم از ۱۵ شهریور امسال با خودروی پرایدش از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. در ادامه تحقیقات مشخص شد، فقدانی از مدتی قبل، از همسرش جدا شده‌ بود.

مرد میانسال و همسر سابقش در یک ساختمان زندگی می‌کردند و مدتی بود بین آنها و پسرش درباره قدرالسهم خانه اختلاف‌هایی وجود داشت.

همسر سابق این مرد با فروش خودروی خود، در شهرستان پردیس یک آپارتمان برای پسرش رهن کرده و اسباب و اثاثیه منزل وی را به آنجا منتقل کرده‌بود. پسر نیز همراه همسر خود در آن آپارتمان زندگی می‌کردند. سرانجام همسر و پسر این مرد دستگیر شده و در تحقیقات اعتراف کردند با همدستی یکدیگر، مرد ۶۵ ساله را با بند تن‌پوش حمام خفه کرده و جسدش را در شهرستان زاویه استان مرکزی در محل تخلیه نخاله‌ها رها کرده‌ و برای رد گم کردن، خودروی این مرد را در شهرستان ملارد رها کرده و متواری شده‌اند.

متهمان، انگیزه ارتکاب قتل را اختلافات مالی با مقتول در خصوص قدرالسهم ساختمان سه طبقه محل زندگی‌شان عنوان کردند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار