قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل مدل معروف همه را شوکه کرد | جسد این مانکن در یخچال پیدا شد! +عکس

جسد مدل معروف یک هفته بعد از ناپدید‌شدنش در یخچال خانه‌اش پیدا شد.

قتل مدل معروف همه را شوکه کرد | جسد این مانکن در یخچال پیدا شد! +عکس

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگان قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید

جسد مدل معروف آمریکایی یک هفته بعد از ناپدید‌شدنش در یخچال خانه‌اش پیدا شد.به گزارش همشهری به نقل از میرر، خانواده مالیسا مونی، مدل آمریکایی بعد از اینکه یک هفته از او خبر نداشتند و متوجه شدند پیام‌هایی که در فضای مجازی برایش می‌فرستند دیده نمی‌شود، مطمئن شدند اتفاقی برایش رخ داده است.

آنها به خانه مالیسا آمدند اما آنچه رخ داده بود، باور‌کردنی نبود. آشپزخانه به‌هم‌ریخته و خونین ‌از یک حادثه بد خبر می‌داد. رد خون آنها را به‌سوی یخچال برد و وقتی در یخچال را باز کردند، جسد دخترشان را آنجا پیدا کردند و بلافاصله پلیس را در جریان قرار دادند.

پلیس وارد ماجرا شد و تحقیقات خود را آغاز کرد و جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. در بررسی‌های پزشکی قانونی مشخص شد که مالیسا در 12سپتامبر کشته شده است. او 2ماهه باردار بوده و علت مرگ جراحات شدید وارده و قتل از نوع خشن بوده است.به‌گفته پلیس لس‌آنجلس، تحقیقات برای پیدا‌کردن قاتل ادامه دارد.

از سوی دیگر 2روز قبل از مرگ مالیسا، جسد مدل دیگری به نام نیکول کوتس در آپارتمان لوکس خود در مرکز شهر لس‌آنجلس پیدا شد. پلیس مطمئن شده که با یک قاتل زنجیره‌ای روبه‌روست و برخی معتقدند که این دو مرگ ممکن است به هم مرتبط باشند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار