قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل نامردانه دختر جوان به دست پسر فریبکار | راز قتل سارا فاش شد

پسر فریبکار بعد از اینکه دختری جوان را فریب داد او را به طرز فجیعی کشت.

قتل نامردانه دختر جوان به دست پسر فریبکار | راز قتل سارا فاش شد

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگان قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید

پسر فریبکار بعد از اینکه دختری جوان را فریب داد و با او وارد رابطه عاطفی شد از وی کلاهبرداری کرد و سپس این دختر را به طرز فجیعی کشت. متهم در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتو جزییات این جنایت را شرح داد.

به گزارش سایت جنایی، متهم که با ابراز علاقه به دختر جوان به نام سارا او را اغفال کرده، طلاهایش را دزدیده و به او دلار تقلبی داده بود، این دختر جوان را به قتل رساند و سپس جسدش را مثله کرد.

اولین برگ از این پرونده تکاندهنده گزارش مادر سارا به پلیس بود. این زن به ماموران گفت: دخترم سارا که به تازگی از یکی از دانشگاه‌های درجه یک کشور فاغ التحصیل شده و قصد مهاجرت دارد، گم شده است.

او گفت: دخترم بسیار درس‌خوان است. او با تلاش زیاد وارد یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور شد و حالا که فارغ‌التحصیل شده تصمیم به مهاجرت گرفته و با چند دانشگاه خارج از کشور مکاتبه کرده که بورسیه بشود. او مقداری طلا داشت که با پس‌اندازش تهیه کرده بود. طلاها را تبدیل به دلار کرد اما بعد فهمید دلارها تقلبی است. دوستش این دلارها را به او داده بود و سارا سر این موضوع خیلی ناراحت بود. او از دیروز که از خانه بیرون رفته دیگر نیامده است. به من گفت برای پیگیری پول‌هایش بیرون می‌رود.

با شکایت این زن، پلیس پوریا، پسری که با سارا ارتباط داشت، را بازداشت کرد. پوریا مدعی شد با سارا اختلاف داشته اما بلایی سر او نیاورده است و از سرنوشت سارا خبر ندارد. ماموران در ادامه به متن چت‌های پوریا و سارا دسترسی پیدا کردند و متوجه شدند آنها رابطه عاطفی با هم داشتند و واسطه این رابطه هم جوانی به نام آرشام بوده است.

پلیس آرشام و پوریا را بازداشت کرد و هردو را مورد بازجویی قرار داد. سرانجام پوریا اعتراف کرد مرتکب قتل سارا شده و جسدش را مثله کرده است.

با توجه به گفته‌های پوریا ماموران جسد مثله شده سارا را پیدا کردند و پرونده با صدور کیفرخواست برای متهمان به شعبه 13 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده بعد از اینکه کیفرخواست خوانده شد، مادر سارا به عنوان ولی دم در جایگاه حاضر و خواستار صدور حکم قصاص شد. او گفت: دختر من نخبه بود و برای زندگی بهتر تلاش می‌کرد پوریا وآرشام باعث مرگ او شدند و من درخواست قصاص دارم.

وقتی نوبت به پوریا رسید مدعی شد قصد کشتن سارا را نداشت. او گفت: چند ماه قبل من از طریق آرشام با سارا آشنا شدم. سارا و آرشام همکلاسی بودند. آرشام گفت سارا قصد مهاجرت دارد و کمک می‌خواهد. من هم برای اینکه کمکش کنم چندباری او را دیدم. در این مدت به هم علاقه‌مند شدیم و رابطه خصوصی هم داشتیم. تا اینکه یک روز سارا یک کیف به خانه من آورد و گفت مقداری سکه دارد که پس‌اندازش است و می‌خواهد آن را تبدیل به دلار کند تا چندماه اول زندگی در اروپا اذیت نشود. من هم گفتم می‌توانم این کار را برایش انجام بدهم. اول چند سکه از کیفش برداشتم و او متوجه نشد. بعد با هماهنگی بهنام همه سکه‌ها را برداشتم و دلار تقلبی به سارا دادم. مدتی بعد سارا متوجه این ماجرا شد. او خیلی عصبانی بود. ما با هم جروبحث کردیم. سارا داد می‌زد و من هم از ترس اینکه بقیه متوجه ماجرا شوند با اسلحه‌ای که آرشام در خانه من داشت سارا را کشتم و جسدش را مثله کردم. بعد به آرشام زنگ زدم و گفتم کمک لازم دارم. با کمک او جسد را به بیرون از خانه بردیم و دفن کردیم.

وقتی نوبت به آرشام رسید، او اتهام معانت در قتل را رد کرد وگفت: پوریا و سارا از طریق من آشنا شدند اما من نقشی در قتل نداشتم. البته قبول دارم که می‌دانستم پوریا قصد دزدی دارد و به سارا نگفتم اما من در قتل نقشی نداشتم.

متهم درباره اسلحه گفت: این اسلحه ربطی به قتل سارا نداشت. من مدت‌ها قبل آن را خریدم. منظور خاصی هم نداشتم بعد از اینکه خریدم در خانه پوریا مخفی کردم و اصلا برای قتل سارا تهیه نشده بود. من از ترس با پوریا همکاری کردم که جسد را بیرون ببرد و از قتل سارا ناراحت هستم.

با پایان جلسه دادگاه قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار