قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل زن افغانستانی در ایران | جنازه مقتول در زیرزمین پیدا شد

جوان 24 ساله در پی مرگ مشکوک زنی هم سن و قاتل خود در زیرزمین یک خانه دستگیر شد.

قتل زن افغانستانی در ایران | جنازه مقتول در زیرزمین پیدا شد

 

قتل عملی غیر انسانی و شنیع است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگال قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

جوان ۲۴ ساله ای که در پی قتل زن جوانی در زیرزمین خانه متروکه تحت تعقیب کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار داشت، روز گذشته با رصدهای اطلاعاتی در پردیس تهران به دام افتاد و به ارتکاب جنایت در مشهد اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی ساعاتی بعد از دستگیری متهم فراری به خبرنگار خراسان گفت: به دنبال کشف جسد زن ۲۴ ساله تبعه خارجی( افغانستانی )در زیرزمین یکی از منازل ویلایی متروکه در بولوار چمن مشهد، گروهی از افسران کارآزموده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با هماهنگی و دستورات قاضی ویژه قتل عمد وارد عمل شدند و تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند.

سرهنگ کارآگاه جواد شفیع‌زاده افزود: بررسی‌های مقدماتی نشان داد که زن جوان با شال خودش خفه شده است و احتمالاً با قاتل سابقه آشنایی دارد؛ چراکه در بازدیدهای صحنه جرم هیچ آثاری از ورود خشونت بار به محل دیده نمی‌شد از سوی دیگر تماس مشکوکی که با همسر نجیبه(مقتول) گرفته شده بود بیانگر  شناخت متهم از وضعیت اجتماعی زن جوان بود. به همین دلیل گروه تخصصی کارآگاهان زیرنظر مستقیم سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) به تجزیه و تحلیل جرم پرداختند و سپس با راهنمایی‌های تجربی قاضی دکتر صادق صفری به سرنخ‌هایی از ارتباط جوان ۲۴ ساله افغانستانی در فضای مجازی دست یافتند که در یکی از گروه‌های تلگرامی با نجیبه (مقتول) آشنا شده بود.

مقام ارشد پلیس آگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: ادامه تحقیقات نشان داد که نادر ملک (متهم 24 ساله) در یک طباخی مشغول کار است اما وقتی کارآگاهان برای دستگیری وی وارد عمل شدند مشخص شد او به سمت تهران گریخته است بنابراین رصدهای اطلاعاتی با هماهنگی قضایی ادامه یافت تا این که وی با همکاری حراست شرکت عمران شهر پردیس شناسایی شد.

وی گفت: به همین دلیل گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سروان عظیمی مقدم (افسر پرونده) عازم تهران شدند و متهم به قتل فراری را امروز( روز گذشته )دستگیر کردند.

سرهنگ کارآگاه شفیع‌زاده اضافه کرد: وی دقایقی بعد از دستگیری، ارتکاب قتل در منزل ویلایی مترکه را پذیرفت و گفت آن زن را که هموطن خودم بود در تاریخ بیست و چهارم مهر و پس از مشاجره لفظی خفه کردم.رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد:تحقیقات در این باره با دستورات ویژه قضایی ادامه دارد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار