تجاوز| تجاوز جنسی| تجاوز به دختر

بازیگر زن قربانی تجاوز محارم شد!! | داستان تلخ زندگی بازیگر مشهور +عکس

بازیگر مشهور سینما می‌گوید در کودکی قربانی رابطه جنسی با محارم شده است.

بازیگر زن قربانی تجاوز محارم شد!! | داستان تلخ زندگی بازیگر مشهور +عکس

تجاوز اقدام شنیعی است که توسط یک فرد علیه فرد دیگری صورت می گیرد. تجاوز به معنای نزدیکی با یک فرد بدون اجازه و رضایت اوست. حکم تجاوز به زن در ایران اعدام است. در ادامه خبر تلخ تجاوز به بازیگر مشهور سینما را می‌خوانید.

بازیگر فیلم‌ مأموریت غیرممکن می‌گوید در کودکی قربانی رابطه جنسی با محارم شده است. این بازیگر ۶۰ ساله در مستند جدیدی که سه‌شنبه گذشته در پاریس اکران شد این ادعا را مطرح کرده اما هویت فرد آزارگر را فاش نمی‌کند.

امانوئل بئار بازیگر فیلم‌های «مأموریت غیرممکن» (Mission: Impossible) و «۸ زن» (8 Women) می‌گوید در کودکی قربانی رابطه جنسی با محارم شده است. این بازیگر ۶۰ ساله در مستند جدیدی که سه‌شنبه گذشته در پاریس اکران شد این ادعا را مطرح کرده اما هویت فرد آزارگر را فاش نمی‌کند.

به گزارش سینما اعتماد، این مستند تحت عنوان «سکوتی چنین طنین‌انداز» (Such a Resounding Silence) چهار قربانی زنای با محارم از جمله بئار را معرفی می‌کند. این بازیگر که در سن ۱۰ تا ۱۴ سالگی قربانی شده یکی از کارگردانان مستندی است که تا پایان سپتامبر از شبکه M6 فرانسه پخش می‌شود.

بئار در فرانسه با فیلم‌هایی چون «قلبی در زمستان» (Un cœur en hiver)، «مانون بهار» (Manon des Sources) و «نلی و آقای آرنو» (Nelly et Monsieur Arnaud) به شهرت رسید و در سال ۱۹۹۶ به «مأموریت غیرممکن» پیوست.

بازیگر مشهور فرانسوی از آزار جنسی هولناک خود پرده برداشت - مووی مگ

«آناستاسیا میکووا» دیگر کارگردان مستند می‌گوید آزارگر بئار پدر او، خواننده و ترانه‌سرای معروف «گای بئار» نبوده است. بئار می‌گوید «صداقت و شجاعت» قربانیان دیگر فیلم باعث شده او هم به فاش کردن سرگذشتش تشویق شود.

بئار نهایتاً توسط مادربزرگش «نجات» داده می‌شود. او در فیلم می‌گوید: «اگر مادربزرگم مداخله نکرده بود، اگر او من را سوار قطار نمی‌کرد تا در ۱۵ سالگی بروم با پدرم زندگی کنم، نمی‌دانم زنده می‌ماندم یا نه.» او اضافه می‌کند که این اتفاق را برای چند نفر بازگو کرده است: «همه‌جا می‌گفتم. هیچ واکنشی وجود نداشت.»

بنا بر گزارش «استاتیستا» در سال ۲۰۲۰، نزدیک به ۶.۷ میلیون نفر یا ۱۰ درصد از جمعیت فرانسه در طول زندگی قربانی آزار جنسی محارم می‌شوند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار