قتل| قتل همسر| قتل شوهر

قتل همسر و فرزند برای رسیدن به عشق ممنوعه +عکس

مردی همسر و فرزندش را کشت تا دوباره ازدواج کند

قتل همسر و فرزند برای رسیدن به عشق ممنوعه +عکس

خبرملت: قتل عمل شنیعی است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده است. در ادامه ماجرای پرونده قتل عجیب در هند را بخوانید.

مرد هندی با نقشه‌ای از پیش طراحی شده، همسرش و دختر ۷ساله او را به قتل رساند تا بتواند با زنی که عاشقش شده بود ازدواج کند.

به گزارش همشهری به نقل از ایندیا پستز، حدود ۱۰روز پیش با پیدا شدن جسد نیمه‌جان دختر بچه‌ای زیر درختی در منطقه بانکا در هند، تحقیقات پلیس درباره این پرونده آغاز شد.

دختر۷ساله به بیمارستان منتقل شد اما کمی بعد جانش را از دست داد و پلیس برای پیدا کردن سرنخ‌هایی از قاتل یا قاتلین، دوربین‌های مدار بسته آن منطقه را مورد بررسی قرار داد.

در بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته نخستین سرنخ‌ها به‌دست آمد و مأموران متوجه راننده خودرویی شدند که جسد نیمه جان دختر بچه را به آن منطقه منتقل و زیر درختی در نزدیکی یک تپه رها کرده و متواری شده است. با استفاده از همین سرنخ، راننده خودرو که مردی به نام ارشاد بود شناسایی و دستگیر شد.

ارشاد در اعتراف خود پرده از راز قتل دختر ۷ساله‌اش برداشت و به پلیس گفت:‌ ۴ سال پیش با زنی به نام روبیدا ازدواج کردم. از همسرش جدا شده بود و ما عاشق هم شدیم و با وجود اینکه وی از همسر اولش یک دختر ۲ساله به شونا داشت، با هم ازدواج کردیم. متهم ادامه داد: در همه این سال‌ها پدربزرگم که دختر دیگری را برایم درنظر داشت، مدام در گوشم می‌خواند که باید با آن دختر ازدواج کنم. من کم کم به آن دختر علاقه‌مند شدم و موضوع را با روبیدا در میان گذاشتم و گفتم که این دختر را پدربزرگم برایم درنظر گرفته است و می‌خواهم با او ازدواج کنم. اما او مخالفت کرد.

11 10

ارشاد ادامه داد: اصرار پدربزرگم برای ازدواج دوم همچنان ادامه داشت؛ چرا که آن دختر از خانواده‌ای پولدار بود و پدربزرگم می‌گفت که این ازدواج به نفع همه خانواده ما است. بنابراین با پدربزرگم نقشه قتل همسرم و دخترش را کشیدیم تا دوباره ازدواج کنم. یک شب که دختر روبیدا بیمار بود، به بهانه رفتن نزد پزشک آنها را سوار خودرو کرده و در بین راه هر دو را خفه کردیم و هر کدام را در منطقه‌‌ای با فاصله زیاد از هم رها کردیم.

با این اعترافات، پلیس پدربزرگ قاتل را نیز دستگیر و او به شرکت در این جنایت هولناک اعتراف کرد. در ادامه مأموران راهی منطقه‌ای شدند که جسد مادر در آنجا رها شده بود، اما چون چند روز از مرگ این زن می‌گذشت جسد تقریبا فاسد شده بود. به‌گفته رئیس پلیس منطقه بانکا، متهمان به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار