محصولات سایپا | قیمت محصولات سایپا | خرید محصولات سایپا | فروش فوری محصولات سایپار

آغاز ثبت نام فروش فوق العاده سایپا از ساعت ۱۸ امروز | لینک ثبت نام سایپا

سایپا در اطلاعیه سوم خود اعلام کرد: سایت فروش گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۸ پذیرای متقاضیان خودرو است.

آغاز ثبت نام فروش فوق العاده سایپا از ساعت ۱۸ امروز | لینک ثبت نام سایپا

محصولات سایپا عرضه شد. از روز سه شنبه محصولات سایپا برای مردم به فروش می رسد. طرح فوق العاده محصولات سایپا دو روز دیگر آغاز می شود. گروه خودروسازی سایپا، از روز سه شنبه ۴ بهمن ماه فروش فوق العاده محصولات سایپا با دو خودروی کوئیک آر پلاس اتوماتیک و شاهین را با موعد تحویل 90 روزه را آغاز می‌کند.

آغاز ثبت نام فروش فوق العاده سایپا از ساعت ۱۸ امروز

شرکت سایپا در اطلاعیه ای جدید ضمن عذرخواهی مجدد از مشتریان خرید خودرو، زمان فروش محصولات سایپا را ساعت 18 اعلام شد.

بر این اساس متقاضیان خرید محصولات گروه خودروسازی سایپا با احراز شرایط اعلامی در بخش نامه های گذشته می توانند نسبت به خرید خودرو از سایت saipa.iranecar.com اقدام کنند.

گفتنی است بر اساس اعلام قبلی صرفا افرادی امکان خرید خودرو را خواهند داشت که حائز شرایط ذیل باشند: 1.افتتاح حساب وکالتی در یکی از شعب بانک های تجارت، ملت، ملی، اقتصاد نوین، رفاه و صادرات 2.داشتن موجودی در حساب وکالتی معادل وجه خودروی مورد تقاضا  3. عدم خرید خودرو در 48 ماه گذشته از خودروسازان داخلی 4. نداشتن پلاک فعال 5. داشتن گواهینامه

محصولات سایپا

طرح جدید فروش فوری محصولات شرکت سایپا از روز سه شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد. متقاضیان از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۴ بهمن ماه در صورتی که مطابق شرایط دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ در بخشنامه باشند می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام را خواهند داشت که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل کنند.

محصولات سایپا

برای اطلاع از شرایط فروش فوق العاده محصولات سایپا اینجا کلیک کنید.  

 همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ به مدت ۳ روز جهت متقاضیان این طرح فراهم است و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیست.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار