قیمت طلا | قیمت طلا امروز | جزئیات قیمت طلا | قیمت طلا امروز چند شد؟

قیمت طلا امروز دوشنبه 3 بهمن ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا امروز دوشنبه 3 بهمن ماه 1401 را در سایت خبر ملت بخوانید.

قیمت طلا امروز دوشنبه 3 بهمن ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا روزهای پر افت و خیزی دارد. قیمت طلا افزایش زیادی داشت .دلیل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه نوسان نرخ ارز می باشد چون تقاضا در بازار روال عادی دارد و انس جهانی طلا هم تغییر خاصی نداشته است. طی روزهای اخیر بازار طلا با موجی از افزایش قیمت‌ها روبرو بوده و قیمت طلا و سکه به شدت رشد کرده است. این روند چشم‌اندازی از سودآوری را برای سرمایه‌های خرد و پول‌های سرگردان ترسیم کرده و مردم را به سمت بازار طلا و سکه کشانده است.

قیمت طلا امروز دوشنبه 3 بهمن 1401

هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۷۲۹۰۰ تومان افزایش، ۲,۱۳۴,۸۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر مثقال طلا 18 عیار در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۳۰۶۰۰۰ تومان افزایش، ۹,۲۳۷,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر اونس طلا در بازار امروز نسبت به ۲ روز پیش، با ۷.۸ افزایش، ۱,۹۳۴ نرخ گذاری شد.

قیمت طلاسکه امامی با افزایش ۲.۳۹ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۵,۱۵۳,۰۰۰ تومان معامله شد.نیم سکه با افزایش ۳.۳۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه با افزایش ۳.۸۸ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.هر سکه گرمی با افزایش ۵.۶۶ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار

روز قبل هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۲,۰۶۱,۹۰۰ (دو میلیون و شصت و یک هزار و نهصد ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ مصادف با ۲۳ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۳.۴۱ درصدی به ۲,۱۳۴,۸۰۰ (دو میلیون و یکصد و سی و چهار هزار و هشتصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا 18 عیار

روز قبل هر مثقال طلا 18 عیار مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر مثقال طلا 18 عیار که ۲ روز پیش تا ۸,۹۳۱,۰۰۰ (هشت میلیون و نهصد و سی و یک هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ مصادف با ۲۳ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۳.۳۱ درصدی به ۹,۲۳۷,۰۰۰ (نه میلیون و دویست و سی و هفت هزار) تومان رسید.

قیمت اونس طلا

امروز هر اونس طلا مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۹۲۶ (یک هزار و نهصد و بیست و شش ) رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ مصادف با ۲۳ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۴ درصدی به ۱,۹۳۴ (یک هزار و نهصد و سی و چهار ) رسید.

منبع: اقتصاد

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار