قیمت طلا | قیمت طلا امروز | جزئیات قیمت طلا | قیمت طلا امروز چند شد؟

قیمت طلا امروز چهارشنبه 28 دی ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا امروز چهارشنبه 28 دی ماه 1401 را در سایت خبر ملت بخوانید.

قیمت طلا امروز چهارشنبه 28 دی ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا روزهای پر افت و خیزی دارد. قیمت طلا افزایش زیادی داشت .دلیل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه نوسان نرخ ارز می باشد چون تقاضا در بازار روال عادی دارد و انس جهانی طلا هم تغییر خاصی نداشته است. طی روزهای اخیر بازار طلا با موجی از افزایش قیمت‌ها روبرو بوده و قیمت طلا و سکه به شدت رشد کرده است. این روند چشم‌اندازی از سودآوری را برای سرمایه‌های خرد و پول‌های سرگردان ترسیم کرده و مردم را به سمت بازار طلا و سکه کشانده است.

قیمت طلا امروز چهارشنبه 28 دی 1401

هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۶۲۰۰ تومان افزایش، ۱,۹۹۹,۱۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر مثقال طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۶۸۰۰۰ تومان افزایش، ۸,۶۵۷,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر اونس طلا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۴ افزایش، ۱,۹۱۲ نرخ گذاری شد.

قیمت طلاسکه امامی با افزایش ۱.۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۲,۵۰۵,۰۰۰ تومان معامله شد.نیم سکه با افزایش ۲.۲۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۳,۲۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۸,۷۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر سکه گرمی با بدون تغییر ۰ درصدی نسبت به روز قبل ، ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۱,۹۸۲,۹۰۰ (یک میلیون و نهصد و هشتاد و دو هزار و نهصد ) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۸۱ درصدی به ۱,۹۹۹,۱۰۰ (یک میلیون و نهصد و نود و نه هزار و یکصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا 18 عیار

امروز هر مثقال طلا 18 عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر مثقال طلا 18 عیار که روز قبل تا ۸,۵۸۹,۰۰۰ (هشت میلیون و پانصد و هشتاد و نه هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۷۸ درصدی به ۸,۶۵۷,۰۰۰ (هشت میلیون و ششصد و پنجاه و هفت هزار) تومان رسید.

قیمت اونس طلا

امروز هر اونس طلا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۹۰۸ (یک هزار و نهصد و هشت ) رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۲ درصدی به ۱,۹۱۲ (یک هزار و نهصد و دوازده ) رسید.

منبع: اقتصاد

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار