قرعه کشی ایران خودرو

قرعه کشی ایران خودرو | نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان خوش شانس اعلام شد

مراسم قرعه کشی۴ محصول ایران خودرو امروز برگزار می شود و بر اساس آمار، بیش از ۱۱ میلیون نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.

قرعه کشی ایران خودرو | نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان خوش شانس اعلام شد

قرعه کشی ایران خودرو طرحی از شرکت ایران خودرو است که در آن تعدادی از محصولات خود را عرصه میکند. قرعه کشی ایران خودرو باعث جذب مشتری زیاد این شرکت خودروسازی شده است. در طرح قرعه کشی ایران خودرو، خودروهای عرصه شده از قیمت های مناسبی برخوردار هستند. قرعه کشی ایران خودرو در هر دوره خودروهای جدیدی عرصه میکند. با شرکت در قرعه کشی ایران خودرو می‌توانید صاحب یکی از خودروهای ویژه در فروش فوق العادۀ این شرکت‌ها شوید.  در ادامه به جزئیات قرعه کشی ایران خودرو میپردازیم.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان خوش شانس اعلام شد

مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو برای متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزندو دارندگان خودروهای فرسوده امروز راس ساعت 11 در ایران خودرو با حضور مسئولان نظارتی برگزار خواهدشد.

براساس اعلام ایران خودرو نتایج قرعه کشی بعد از بررسی اطلاعات متقاضیان طی دو یا سه روز آینده اعلام خواهد شد.

فوری/ نامه مهم مدیران عامل ایران خودرو و سایپا به بورس/ تکلیف عرضه خودرو در بورس مشخص شد

در طرح فروش فوق العاده 4 محصول ایران خودرو که تا 25 دی ماه ادامه داشت، سورن پلاس دوگانه سوز، پژوپارس سال با موتور XU و رانا پلاس برای سه گروه متقاضی عادی، طرح مادران و خودروهای فرسوده عرضه شده است.

براساس اخبار اعلام شده در طرح فروش فوق العاده 4 محصول ایران خودرو که از 17 دی ماه تا25 دی ماه برگزار شد، بیش از 11 میلیون نفر برای خرید 20 هزار خودرو اقدام به ثبت نام کردند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار