قیمت طلا | قیمت طلا امروز | جزئیات قیمت طلا | قیمت طلا امروز چند شد؟

قیمت طلا امروز دوشنبه 26 دی ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا امروز دوشنبه 26 دی ماه 1401 را در سایت خبر ملت بخوانید.

قیمت طلا امروز دوشنبه 26 دی ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا روزهای پر افت و خیزی دارد. قیمت طلا افزایش زیادی داشت .دلیل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه نوسان نرخ ارز می باشد چون تقاضا در بازار روال عادی دارد و انس جهانی طلا هم تغییر خاصی نداشته است. طی روزهای اخیر بازار طلا با موجی از افزایش قیمت‌ها روبرو بوده و قیمت طلا و سکه به شدت رشد کرده است. این روند چشم‌اندازی از سودآوری را برای سرمایه‌های خرد و پول‌های سرگردان ترسیم کرده و مردم را به سمت بازار طلا و سکه کشانده است.

قیمت طلا امروز دوشنبه 26 دی 1401

هر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۰.۸۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱,۹۳۰,۳۰۰ تومان معامله شد.هر مثقال طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۵۳۰۰۰ تومان افزایش، ۸,۳۵۷,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر اونس طلا در بازار امروز نسبت به ۲ روز پیش، با ۳.۱۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۸ کاهش، ۱,۹۱۷ نرخ گذاری شد.

قیمت طلاسکه امامی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۷۷۰۰۰ تومان افزایش، ۲۱,۳۲۴,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.نیم سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.ربع سکه با افزایش ۲.۵۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.هر سکه گرمی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۱,۹۱۴,۱۰۰ (یک میلیون و نهصد و چهارده هزار و یکصد ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۸۳ درصدی به ۱,۹۳۰,۳۰۰ (یک میلیون و نهصد و سی هزار و سیصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا 18 عیار

امروز هر مثقال طلا 18 عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر مثقال طلا 18 عیار که روز قبل تا ۸,۳۰۴,۰۰۰ (هشت میلیون و سیصد و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۶۳ درصدی به ۸,۳۵۷,۰۰۰ (هشت میلیون و سیصد و پنجاه و هفت هزار) تومان رسید.

قیمت اونس طلا

امروز هر اونس طلا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۹۲۱ (یک هزار و نهصد و بیست و یک ) رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳ - با کاهش ۰.۱۶ درصدی به ۱,۹۱۷ (یک هزار و نهصد و هفده ) رسید.

منبع: اقتصاد

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار