قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه چهارشنبه | قیمت روز سکه

قیمت سکه امروز چهارشنبه 21 دی ماه 1401 | قیمت سکه نزولی شد

قیمت سکه امروز چهارشنبه 21 دی ماه 1401 را در سایت خبر ملت بخوانید.

قیمت سکه امروز چهارشنبه 21 دی ماه 1401 | قیمت سکه  نزولی شد

در حال حاضر قیمت سکه امامی چقدر می باشد؟ قیمت سکه امامی نسبت به دیروز کاهش یا افزایش یافته است؟ چه مقدار؟ آخرین قیمت سکه امروز را اینجا مشاهده کنید. قیمت روز سکه در بازار همراه با جدول و نمودار تغییرات را به طور کامل در این صفحه در دسترس شماست.

قیمت سکه، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی چهارشنبه 21 دی 1401

سکه امامی با افزایش ۰.۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۰۹۵,۰۰۰ تومان معامله شد.نیم سکه با کاهش ۰.۵۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۸,۱۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر سکه گرمی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکههر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۱.۰۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱,۹۰۰,۵۰۰ تومان معامله شد.هر مثقال طلا 18 عیار با افزایش ۰.۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۸,۱۷۱,۰۰۰ تومان معامله شد.هر اونس طلا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۹ افزایش، ۱,۸۸۳ نرخ گذاری شد.

قیمت سکه امامی

امروز سکه امامی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که سکه امامی که روز قبل تا ۲۱,۰۵۲,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و پنجاه و دو هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۲ درصدی به ۲۱,۰۹۵,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و نود و پنج هزار) تومان رسید.

قیمت نیم سکه

امروز نیم سکه مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که نیم سکه که روز قبل تا ۱۲,۱۵۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ - با کاهش ۰.۵۷ درصدی به ۱۲,۰۸۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و هشتاد هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه

امروز ربع سکه مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که ربع سکه که روز قبل تا ۸,۱۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ - به ۸,۱۵۰,۰۰۰ (هشت میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه گرمی

قیمت هر سکه گرمی شاهد افزایش ۱.۱۲ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که هر سکه گرمی که روز قبل تا ۴,۴۰۰,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۱.۱۲ درصدی به ۴,۴۵۰,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

منبع: اقتصاد

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار