تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس شنبه | تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 11 دی ماه | مدارس کدام استان روز یکشنبه تعطیل است؟

آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 11 دی منتشر شد.

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 11 دی ماه | مدارس کدام استان روز یکشنبه تعطیل است؟

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی مدارس شنبه 10 دی اعلام شد. تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه به دلیل آلودگی و افزایش آلاینده ها اعلام شد.

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 11 دی ماه

هواشناسی تا ۵ روز آینده شرایط جوی کشور را پایدار اعلام کرده است و این موضوع باعث افزایش آلودگی شهرهای صنعتی و بزرگ خواهد شد. برای روز شنبه مدارس تهران و کرج تعطیل و امتحانات نیز بجز پایه دوازدهم لغو شده است .

حال باید دید استانداری شهرهای بزرگ چه تصمیمی برای تعطیلی مدارس می گیرند. تا تنظیم این خبر فقط مدارس اعلام شده فوق تعطیل اعلام شده اند

تعطیلی مدارس امروز شنبه 10 دی ماه

بنابر اعلام استانداری تهران، مدارس تهران فردا شنبه ۱۰ دی ماه تعطیل خواهد بود و کلاس‌ها به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا امروز با حضور اعضا برگزار شد و بر اساس مصوبات این کارگروه، شنبه 10 دی ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز پردیس دماوند، فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و تمامی مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه غیرحضوری و به‌صورت مجازی دایر است.

همچنین براساس مصوبه کمیته شرایط اضطرار، امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه برگزار می‌شود و اجرای طرح زوج و فرد در روز شنبه 10 دی ماه از درب منازل شهروندان اجرا می‌شود.

با توجه به بارش برف در تهران و استان ها، پیش بینی می شود مدارس به دلیل برودت هوا در روز شنبه 10 دی تعطیل اعلام شود. سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز جمعه 9 دی خبر داد. از این رو با ورود این سامانه بارشی احتمال تعطیلی مدارس وجود دارد. در صورتیکه مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار