قیمت طلا | قیمت طلا امروز | قیمت طلا امروز چند شد؟

قیمت طلا امروز یکشنبه 4 دی ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا امروز یکشنبه 4 دی ماه 1401 را در سایت خبر ملت بخوانید.

قیمت طلا امروز یکشنبه 4 دی ماه 1401 | جزئیات آخرین تغییرات قیمت طلا

قیمت طلا روزهای پر افت و خیزی دارد. قیمت طلا افزایش زیادی داشت .دلیل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه نوسان نرخ ارز می باشد چون تقاضا در بازار روال عادی دارد و انس جهانی طلا هم تغییر خاصی نداشته است. طی روزهای اخیر بازار طلا با موجی از افزایش قیمت‌ها روبرو بوده و قیمت طلا و سکه به شدت رشد کرده است. این روند چشم‌اندازی از سودآوری را برای سرمایه‌های خرد و پول‌های سرگردان ترسیم کرده و مردم را به سمت بازار طلا و سکه کشانده است.

قیمت طلا امروز یکشنبه 4 دی 1401

هر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۱.۷۲ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۱,۸۲۱,۳۰۰ تومان معامله شد.هر مثقال طلا 18 عیار با افزایش ۱.۶۷ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۷,۸۹۱,۰۰۰ تومان معامله شد.هر اونس طلا با کاهش ۰.۱۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱,۷۹۹ معامله شد.

قیمت طلاسکه امامی در بازار روز قبل نسبت به ۳ روز پیش، با ۱۰۷۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.نیم سکه با افزایش ۳.۲۱ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۱۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه با افزایش ۴.۲۳ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.هر سکه گرمی با افزایش ۰.۲۲ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۴,۳۶۰,۰۰۰ تومان معامله شد.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار

روز قبل هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند ۳ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۳ روز پیش تا ۱,۷۸۹,۹۰۰ (یک میلیون و هفتصد و هشتاد و نه هزار و نهصد ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۴ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۱.۷۲ درصدی به ۱,۸۲۱,۳۰۰ (یک میلیون و هشتصد و بیست و یک هزار و سیصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا 18 عیار

روز قبل هر مثقال طلا 18 عیار مانند ۳ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر مثقال طلا 18 عیار که ۳ روز پیش تا ۷,۷۵۹,۰۰۰ (هفت میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۴ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ - با رشد ۱.۶۷ درصدی به ۷,۸۹۱,۰۰۰ (هفت میلیون و هشتصد و نود و یک هزار) تومان رسید.

قیمت اونس طلا

روز قبل هر اونس طلا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۸۰۱ (یک هزار و هشتصد و یک ) رسیده بود، امروز - یکشنبه ۰۴ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۱۴ درصدی به ۱,۷۹۹ (یک هزار و هفتصد و نود و نه ) رسید.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار