خرید طلا| خرید طلا دست دوم| خرید طلا بدون اجرت

خرید طلا این روزها نان می کند! | با خرید طلا دو میلیون سود کنید

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران به پیش بینی بازار طلا و سکه پرداخت.

خرید طلا این روزها نان می کند! | با خرید طلا دو میلیون سود کنید

خرید طلا یکی از راه های سرمایه گذاری است که معمولا برای سرمایه های زیر 500 میلیون تومان استفاده می شود. خرید طلا می تواند سود خوبی به شما بدهد اما باید بدانید که چه زمانی خرید کنید و چه زمانی بفروشید. اگر زمان خرید طلا را درست کارشناسی نکنید و در زمان اشتباه طلا بخرید ممکن است متحمل ضرر شود. آیا در این روزها خرید طلا گزینه مناسبی است؟

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران پیش بینی کرد روند کنونی ادامه داشته باشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره آینده بازار طلا و سکه نیز اظهار داشت: پس از افزایش قیمتی که سکه را به ۳۱ میلیون تومان رساند در یک ماه اخیر قیمت ها به ثبات نسبی خوبی رسیده است و در این شرایط مردم مبادلات را انجام دهند در روزهای آینده باتوجه به نبود تقاضا، اگر در بازارهای جهانی و اخبار سیاسی واقتصادی نداشته مساله خاصی رخ ندهد این روند ادامه خواهد داشت.

وی افزود: ثبات قیمت ها می تواند روی افزایش تقاضا موثر باشد در اوایل بحران خاورمیانه قیمت ها افزایش چشمگیری داشت اما پس از تخلیه این افزایش قیمت ها تثبیت شده است.

بذرافشان در توصیه ای به مردم برای خرید طلا نیز گفت: در شرایط کنونی خرید مصنوعات طلا به صرفه است توصیه این است که مردم مصنوعات طلا خرید کنند که همان قیمت سکه می توان مصنوعاتی با نهایت ۳ میلیون تومان اجرت خریداری کرد که حباب ندارد و در دراز مدت هم سرمایه امنی خواهد بود.

بر این اساس حباب سکه ۵ میلیون تومان است یعنی خرید طلا ۲ میلیون سود دارد. 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار