قیمت برنج| قیمت برنج ایرانی| قیمت برنج هندی

قیمت برنج ۳۰ درصد ارزان شد | قیمت برنج ایرانی، هندی و پاکستانی را ببینید

تازه ترین قیمت انواع برنج ایرانی و هندی و پاکستانی در فروشگاه‌ها اعلام شد.

قیمت برنج  ۳۰ درصد ارزان شد | قیمت برنج ایرانی، هندی و پاکستانی را ببینید

قیمت برنج در یک سال اخیر افزایش پیدا کرده و این افزایش قیمت شامل انواع برنج ایرانی و خارجی از جمله هندی و پاکستاین است. قیمت برنج ایرانی از انواع برنج خارجی گران تر است. در روزهای اخیر خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه قیمت برنج ایرانی تا حدودی کاهش یافته و فاصله قیمت برنج ایرانی با قیمت خارجی به حداقل رسیده است. خبرهای جدید درباره قیمت برنج را در ادامه بخوانید.

 معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با اعلام آغاز طرح نظارت ویژه در سطح فروشگاه های زنجیره ای و بازار گفت: قیمت برنج در این شهرستان ۲۵ تا ۳۰ درصد کاهش یافته است

یحیی رمضانی روز دوشنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار شهرستان کرج افزود: از سهمیه ۲۲۶ تن گوشت قرمز منجمد ۱۰۰درصد آن توزیع شده و از یک ماه اخیر نیز توزیع روزانه سه تن گوشت گرم گوسفندی و ۶ تن گوشت منجمد در میادین و بازار روزهای سطح کرج صورت می گیرد.

وی بیان کرد: بر این اساس برای تامین و عرضه گوشت گرم تنظیم بازاری نیز هیچ محدودیتی در سطح شهرستان وجود ندارد و به میزان کافی ذخایر و کالاهای اساسی موجود است.

قیمت برنج ایرانی

بر اساس لیست قیمت برنج ایرانی ، قیمت برنج شمال از برند فریدون کنار کاویش در کیسه ۱۰ کیلوگرمی به یک میلیون و ۱۷۰ هزارتومان رسیده است.

همچنین قیمت برنج ایرانی هاشمی از برند گیلان کاویش نیز در وزن ۵کیلوگرمی ۶۵۱ هزارتومان شده است. قیمت برنج عنبربو هایلی نیز برای ۱۰ کیلوگرم ۷۶۸ هزارتومان است.

همچنین قیمت برنج نیم دانه عطری مهمان نواز کیلویی ۷۲ هزارتومان شده است.

قیمت برنج دم سیاه درجه یک آقاجانیان نیز در بسته ۱۰ کیلوگرمی یک میلیون و ۴۷۷ هزارتومان است.

همچنین قیمت برنج شکسته طارم معطر طایفه در همین وزن ۷۵۰ هزارتومان است. قیمت برنج دودی هیزمی گیلان بوستان عرش نیز ۹۸۹ هزارتومان اعلام شده ست. قیمت برنج استخوانی فسفری طارم نیز کیلویی ۸۹ هزارتومان است.

فهرست قیمت برخی از انواع برنج موجود در بازار در جدول زیر آمده است.

قیمت

قیمت برنج هندی

بر اساس قیمت برنج هندی محسن در کیسه ۱۰ کیلوگرمی به ۵۹۵ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت برنج هندی خوشبخت نیز ۵۶۸ هزارتومان شده است.

برنج دانه بلند هندی داریوش نیز ۵۳۰ هزارتومان شده است. برای خرید برنج هندی بهروز در وزن ۱۰ کیلوگرمی نیز باید ۵۳۳ هزارتومان هزینه کنید.

10

قیمت برنج پاکستانی

قیمت برنج پاکستانی درجه یک  هاشمی میریان در وزن ۱۰کیلوگرمی به ۸۰۰ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت برنج پاکستانی طبیعت در کیسه ۱۰کیلوگرمی نیز ۶۲۰ هزارتوان شده است.

برای خرید برنج پاکستانی هایلی در همین وزن باید ۴۴۰ هزارتومان هزینه کنید. قیمت برنج پاکستانی احمد هم ۵۸۸ هزارتومان است.

قیمت برنج

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار