ارزش سهام عدالت طبق نوع سهامی که خریداری کرده باشید؛ تعیین می شود. ارزش سهام عدالت در برهه ای آزاد شد و قابل فروش بود. در رابطه با قیمت و ارزش سهام عدالت به نرخ روز نظریات مختلفی وجود دارد اما احتمالا قیمت این سهام ها بین 7 تا 15 میلیون تومان می باشد. ارزش سهام عدالت هر گروه متغییر است، و سود حاصل از آن برای سهام داران واریز می شود. در ادامه جدید ترین اخبار درباره ارزش سهام عدالت قرار می دهیم.

ارزش سهام عدالت من (۱۸ اردیبهشت ماه)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۰.۶درصد افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۶۹۰هزار تومان، ۲۷ میلیون و ۶۷۰هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۶۱۸هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۸۱۴هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت

ارزش سهام عدالت من (۱۱ اردیبهشت ماه)

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۰.۲درصد کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۴۱۷هزار تومان، ۲۷ میلیون و ۱۵۶هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۳۶۴هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۶۵۰هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من (۱۰ اردیبهشت ماه)

به گزارش خبر ملت؛ در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (۷ اردیبهشت ماه)، تغییر نکرد و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ١۴ میلیون و ۴۴۴هزار تومان، ۲۷ میلیون و ۲۱۷هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۳۹۳هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶٠درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ٨ میلیون و ۶۶۶هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت

ارزش سهام عدالت من (۴ اردیبهشت ماه)

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (۳۱ فروردین ماه)، یک درصد کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۲۱۴هزار تومان، ۲۶ میلیون و ۷۷۵هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۱۷۶هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۵۲۸هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت من ۳۱ فروردین ماه

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۰.۱درصد کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۳۵۷هزار تومان، ۲۷ میلیون و ۴۶هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۳۰۹هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۶۱۴هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت

قیمت و ارزش سهام عدالت هر نفر چقدر است

همانطور که گفته شد تنها مکانی که امکان خرید و فروش سهام عدالت در آن وجود دارد ، بازار بورس و اوراق بهادار می باشد . در رابطه با ارزش سهام عدالت برای فروش این سهام در بازار بورس و اوراق بهادار نظریه های گوناگونی وجود دارد .

دسته ای از کارشناسان بر این اعتقاد هستند که ارزش و قیمت سهام عدالت در طول سال های بعد از واگذاری این سهام ده برابر شده است بنابراین کسانی که ارزش اسمی سهام آن ها 530 هزار تومان می باشد ، ارزش فروش سهامشان معادل پنج میلیون و سیصد هزار تومان است . همچنین کسانی که ارزش اسمی سهام عدالت آن ها یک میلیون تومان است مطابق با این نظریه قیمت فروش سهام آن ها 10 میلیون تومان می باشد .

دسته دیگر از کارشناسان بر این عقیده هستند که سهام عدالت ، رشد 15 درصدی در طول این سال ها پیدا کرده است بنابراین برای فروش باید نسبت ارزش اسمی سهام هر کس پانزده برابر شود . آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز اعلام کرده اند که مطابق با نرخ های امروز ، سهام عدالت مشمولان معادل 7 تا 15 میلیون تومان ارزش دارد .

از آنجا که هنوز این سهام ها به فروش رسانده نشده است و صرفا مقدمات فروش آن ها فراهم شده است ، نمی توان قیمت و ارزش دقیق آن ها را مشخص کرد اما احتمالا قیمت واقعی سهام به قیمت هایی که در بالا گفته شد بسیار نزدیک است . سایت فروش سهام عدالت به صورت رسمی همان سایت sahameedalat.ir می باشد با این حال می توانید با دریافت کد بورسی مدیریت مستقیم بر سهام عدالت خود داشته باشد .

استعلام وضعیت واریز  و ارزش سهام عدالت

با وارد کردن کد ملی خود در سایت پیشخوان 24 می‌توانید به سادگی آخرین وضعیت واریز سهام عدالت خود را استعلام بگیرید. کافیست یکبار اطلاعات خود را وارد کنید تا هر دوره به راحتی سوابق خود را مشاهده کنید. امکان این استعلام از طریق سایت و اپلیکیشن پیشخوان24 در اختیار شما قرار دارد.

*نمایش جزئیات وضعیت واریز سهام عدالت

جزئیات مربوط به واریز سهام عدالت به سادگی از طریق پیشخوان 24 قابل مشاهده است. مشاهده اخرین مبلغ واریزی سهام عدالت، مشاهده وضعیت تخصیص سود، مشاهده وضعیت شبای بانکی، تاریخ اختصاص سود، مبلغ سود علی الحساب، مرحله واریز سود، تاریخ واریز سود همگی از جمله اطلاعاتی هستند که در پیشخوان24 برای شما نمایش داده می‌شود.

*نام‌گذاری وضعیت سهام عدالت

اطلاعات مربوط به سهام عدالت، در پیشخوان 24 ذخیره می‌شود و می‌توانید با نام‌گذاری هر یک از آن‌ها دسترسی ساده‌تری به وضعیت واریز سهام عدالت خود داشته باشید. فقط کافیست یکبار اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید، تا همه جزئیات به آسانی در اختیار شما قرار گیرد.