قیمت دلار| افزایش قیمت دلار| کاهش قیمت دلار

قیمت دلار ۸۰۰ تومان ریخت | قیمت دلار در بازار و مرکز مبادله چند؟

قیمت دلار امروز با ریزشی شدید همراه شد.

قیمت دلار ۸۰۰ تومان ریخت | قیمت دلار در بازار و مرکز مبادله چند؟

قیمت دلار در سال 1401 تا مرز 60 هزار تومان پیش رفت که باعث نگرانی شدید جامعه شد. در ابتدای سال در حالی که پیش بینی می شد روند افزایشی قیمت دلار ادامه داشته باشد اما دلار همه را شگفت زده کرد. روند کاهشی قیمت دلار از اردیبهشت آغاز شد و تا اواخر بهار ادامه پیدا کرد. در شروع تابستان قیمت دلار افزایشی شد اما بار دیگر به روند کاهشی بازگشت و این کاهش قیمت تا اواسط مهر ادامه داشت که شروع جنگ حماس و اسرائیل آن را تحت تاثیر قرار داد و دلار بار دیگر افزایشی شد. تازه ترین خبر درباره قیمت دلار را در ادامه بخوانید.

قیمت دلار که در چند روز اخیر با افزایش مواجه شده بود امروز با ریزش ۸۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته حدود ۵۱ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱ هزار و ۲۵۸ تومان و نرخ حواله دلار نیز به ۳۷ هزار و ۵۰۷ تومان رسید.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به ۴۳ هزار و ۶۰۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۳۹ هزار و ۶۴۰ تومان رسید.

نرخ اسکناس درهم امارات با کاهش نسبت به روز کاری قبل، ۱۱ هزار و ۲۳۲ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۱۱ تومان اعلام شده است.

بازار غیررسمی ارز

قیمت دلار در بازار غیر رسمی نیز حدود ۵۱ هزار و ۴۰۰ تومان شد.

قیمت یورو ۵۴ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت درهم ۱۴ هزار و ۱۶۰ تومان اعلام شده است.

همچنین قیمت لیر ترکیه در بازار غیررسمی هزار و ۸۲۰ تومان اعلام شده است.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار