قیمت سکه امامی| قیمت سکه امامی امروز| افزایش قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی ترمز برید | رشد باورنکردنی قیمت سکه بهار آزادی، نیم سکه و ربع سکه

قیمت سکه امامی طی 24 ساعت اخیر با افزایش بسیار شدیدی همراه شده است.

قیمت سکه امامی ترمز برید | رشد باورنکردنی قیمت سکه بهار آزادی، نیم سکه و ربع سکه

قیمت سکه امامی پس از شروع جنگ حماس و اسرائیل یکباره با رشد قابل توجهی همراه شد. این در حالی است که قیمت سکه امامی از ابتدای سال جاری در یک روند نزولی قرار گرفته بود و کاهش چند میلیونی آن همه را شگفت زده کرد. قیمت سکه امامی همواره برای سرمایه گذاران حائز اهمیت بوده است. قیمت سکه امامی تحت تاثیر دلار و اونس جهانی طلا، بالا و پایین می شود. تازه ترین قیمت سکه امامی را در ادامه می خوانید.

افزایش شدید قیمت طلا در بازار جهانی، طی ۲۴ ساعت گذشته بازار طلا و سکه را تکان داد؛ به طوری که در ساعات ابتدایی روز شاهد بودیم که حتی سکه امامی یک کانال بالا رفت و در کانال ۳۰ میلیون تومان قرار گرفت، اما در میانه روز قیمت‌ها کمی تعدیل شد و دوباره سکه به کانال ۲۹ میلیون تومان برگشت.

قیمت‌ها در بازار طلا نیز صعودی بود، به طوری که طلا با ورود به کانال ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، افزایش ۵۳ هزار تومانی را ثبت کرد.

کارشناسان اعتقاد دارند که دو عامل افزایش شدید قیمت طلا در بازار جهانی و شکستن مرز ۲ هزار دلار و نیز رشد قیمت دلار را در افزایش قیمت طلا و سکه دخیل می‌دانند.

بر همین اساس، در آخرین معاملات دیروز سکه امامی با ۴۸۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۲۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، نیم‌سکه با ۲۵۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی با ۱۵۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۶ میلیون تومان رسید.

در این میان، هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار هم با افزایش ۵۳ هزار و ۱۰۰ تومانی، در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش رفت. هر مثقال طلا هم ۱۰ میلیون و ۹۷۱ هزار تومان قیمت پیدا کرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار