خرید طلا| خرید طلا دست دوم| خرید طلا بدون اجرت

خرید طلا در آبان ۱۴۰۲ منطقی است؟ | پیش بینی قیمت طلا در هفته های آینده

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران تازه ترین وضعیت بازار طلا را تشریح کرد.

خرید طلا در آبان ۱۴۰۲ منطقی است؟ | پیش بینی قیمت طلا در هفته های آینده

خرید طلا یکی از راه های سرمایه گذاری است که معمولا برای سرمایه های زیر 500 میلیون تومان استفاده می شود. خرید طلا می تواند سود خوبی به شما بدهد اما باید بدانید که چه زمانی خرید کنید و چه زمانی بفروشید. اگر زمان خرید طلا را درست کارشناسی نکنید و در زمان اشتباه طلا بخرید ممکن است متحمل ضرر شود. آیا در این روزها خرید طلا گزینه مناسبی است؟

فعالان بازار اعتقاد دارند که نوسان شدید قیمت‌ها در بازار، موجی از کاهش تقاضا را رقم زده است، به طوری که سکه‌بازان و حتی خریداران طلا، در شرایط کنونی فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، نادر بذرافشان، رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه ۵۰ درصد از افزایش قیمت‌های دو هفته اخیر کاهش پیدا کرده، پیش‌بینی کرده است قیمت طلا و سکه تا پایان هفته نوسان یک تا ۳ درصدی داشته باشد.

وی درباره وضعیت بازار طلا و سکه گفته است: در دو هفته اخیر، سه روز اول بحران فلسطین بازار نوسان چشمگیری داشت قیمت سکه ۳ و میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافت و طلا نیز ۱۳۰ هزار تومان گران شد اما پس از آن ۵۰ درصد این افزایش قیمت کاهش یافته است.

بذرافشان با بیان اینکه قیمت‌ها به ثبات نسبی رسیده، به کاهش تقاضا در بازار اشاره کرده و متذکر شده است: شرایط بازار التهابی نیست و مطلوب است تشدید تقاضا رخ نداد و وضعیت به سمت ثبات می‌رود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در پیش بینی از قیمت ها در روزهای پایانی هفته نیز گفته است: تا روزهای پایان هفته نباید نوسانی داشته باشیم، اگر اتفاقی در بازارهای جهانی رخ ندهد، در بازارهای داخلی هم نوسان ارز نباشد با توجه به اینکه تقاضا وجود ندارد تغییرات یک تا ۳ درصدی در بازار محتمل است که امری طبیعی است.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار