وام بازنشستگان| وام بازنشستگان تامین اجتماعی| واریز وام بازنشستگان

وام بازنشستگان آماده پرداخت شد | اعلام زمان واریز مرحله پنجم وام بازنشستگان

بازنشستگان از اول تا ششم آبان ماه منتظر یک واریزی خوشحال کننده باشند.

وام بازنشستگان آماده پرداخت شد | اعلام زمان واریز مرحله پنجم وام بازنشستگان

وام بازنشستگان در سال 1402 افزایش پیدا کرده است. سال گذشته مبلغ وام بازنشستگان 12 میلیون تومان بود. در سال 1402 وام بازنشستگان 20 میلیونی با کارمزد 4 درصد به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت می شود. واریز وام بازنشستگان چندی پیش آغاز شد و حالا همه در انتظار واریز مرحله پنجم آن هستند. تازه ترین خبرها درباره وام بازنشستگان را در ادامه بخوانید.

رئیس کانون عالی بازنشستگان کارگری کشور از پرداخت ۲۱۳ هزار وام ۱۲ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی طی سال گذشته خبر داد و درباره پرداخت وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان در مرحله چهارم گفت: زمان ثبت‌نام مرحله چهارم وام تا ۳۰ مهرماه تکمیل و پرداخت آن آبان‌ماه انجام خواهد شد.

با اشاره به پرداخت وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تامین‌ اجتماعی، اظهار کرد: سال گذشته ۲۱۳ هزار وام ۱۲ میلیون تومانی به بازنشستگان پرداخت شد و این درحالیست که از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰ هزار سهمیه وام 20 میلیون تومانی پرداخت شده است و ۴۰ هزار سهمیه در آبان ماه پرداخت خواهد شد.

وی در خصوص زمان پرداخت وام‌ها در مرحله جاری، توضیح داد: زمان ثبت‌نام مرحله چهارم وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تا ۳۰ مهرماه تکمیل می‌شود و پرداخت آن در آبان‌ماه انجام خواهد شد.

رییس کانون عالی بازنشستگان کارگری کشور در پاسخ به سوالی در خصوص عدم پرداخت وام به حساب بازنشستگان، تصریح کرد: وام برای هرکدام از بازنشستگانی که برای دریافت وام ثبت‌نام کرده و پیامک تایید ثبت‌نام را دریافت کرده‌اند، پرداخت شده است، مگر کسانی که در حسابشان موجودی برای هزینه‌های پستی و وام نداشته باشند که پس از پرداخت مبلغ، وام به صورت خود به خود برایشان واریز خواهد شد.

اسدی تصریح کرد: بازنشستگانی که در مرحله جدید ثبت‌نام کرده و قرعه کشی شدند و برایشان پیامک تایید وام ارسال شده است در آبان‌ماه وام خود را دریافت خواهند کرد. زمان واریز وام از یکم تا ششم هرماه خواهد بود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار