لاستیک دولتی| قیمت لاستیک دولتی| لاستیک دولتی بارز

ثبت نام لاستیک دولتی آغاز شد | سهمیه لاستیک دولتی خود را چطور بگیریم؟

با توجه به افزایش قیمت لاستیک در بازا آزاد، با خرید لاستیک دولتی می‌توان اندکی در هزینه‌های سنگین تعویض تایرها صرفه‌جویی کرد.

ثبت نام لاستیک دولتی آغاز شد | سهمیه لاستیک دولتی خود را چطور بگیریم؟

خرید لاستیک دولتی به‌طور سالانه برای هر مدل خودرویی به دلیل فاصله قیمتی که لاستیک آزاد دارد یک فرصت مناسب و ایده آل است.در سالهای اخیر خرید لاستیک دولتی کمی دشوار شده اما افرادی که خرید این لاستیک ها را پیگیری می کنند در نهایت موفق به خریدن لاستیک می شوند. کیفیت لاستیک دولتی، اگر توسط شرکت‌های مطرح تولیدشده باشد، هیچ فرقی با لاستیک آزاد ندارد. در ادامه تازه ترین خبر درباره لاستیک دولتی را می خوانید.

قیمت لاستیک یکی از معضلاتی است که در سال‌های پیش مالکین خودرو را با مشکلات متعددی روبه‌رو کرده است. ازاین‌رو راهکار خرید لاستیک دولتی به عنوان راه‌حل این مشکل برای عموم مردم ارائه شده است. برندهای کویر، تایر و بارز امکان خرید و فروش لاستیک دولتی را دارند. 

به نوشته اقتصادآنلاین، ثبت نام لاستیک دولتی از سایت‌های کویر، بارز و تایر از طریق وب‌سایت رسمی هر تولیدکننده انجام می‌شود. تاریخ و زمان ثبت نام لاستیک دولتی در هر سایت اعلام‌ می‌شود. به طورکلی خرید لاستیک از ۹‌ونیم تا ۳‌ونیم بعد از ظهر امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام به موقع و جا نماندن از تاریخ ثبت نام لاستیک دولتی، گوش به زنگ تاریخ اعلام فروش حلقه لاستیک از سمت هر سایت باشید.

برای خرید لاستیک دولتی به کجا مراجعه کنیم؟

صبح امروز انجمن صنفی صنعت تایر ایران با افزایش ۲۰ درصدی قیمت لاستیک خودرو موافقت کرد. با توجه به این افزایش با خرید لاستیک دولتی می‌توان اندکی در هزینه‌های سنگین تعویض تایرها صرفه‌جویی کرد.

با مراجعه به سایت ثبت نام لاستیک دولتی می‌توانید محصولات شرکت‌های کویر تایر، بارز، ایران تایر، یزد تایر، رودستون، گلدستون را به صورت اینترنتی بخرید. همچنین امکان خرید لاستیک دولتی ۱۴۰۲ به صورت حضوری نیز فراهم شده است.

مدارک ثبت نام لاستیک دولتی ۱۴۰۲

ارائه اطلاعات کارت ماشین، کارت ملی صاحب خودرو و کارت سبز خودرو برای خرید اینترنتی لاستیک دولتی لازم است. اگر به صورت حضوری قصد خرید تایر دولتی را دارید باید کپی و اصل مدارک را همراه خود داشته باشید.

لاستیک دولتی

آدرس مراکز فروش لاستیک دولتی

برای خرید حضوری لاستیک دولتی باید به نمایندگی شرکت‌های تایرسازی بروید. آدرس مراکز فروش لاستیک دولتی را با مراجعه به وب‌سایت هریک از شرکت‌های تولیدکننده لاستیک در ایران می‌توانید پیدا کنید. کافی است کمی وقت بگذارید نام صاحب نمایندگی، تلفن و آدرس دقیق بر اساس شهرمحل سکونت شما در سایت درج شده است.

سامانه توزیع کالا به عنوان سایت ثبت نام لاستیک دولتی برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین شناخته می‌شود. در ادامه مراحل ثبت نام تایر دولتی را بخوانید؛

1-وارد سایت www.kala.ntsw.ir بشوید و موافقت خود با شرایط دریافت فیش رزرو از این سامانه را اعلام کنید.

2- در مرحله بعد باید اطلاعات هویتی خود مانند کد ملی و شماره‌تلفن را وارد کنید.

3- کد اعتبارسنجی که به شماره موبایل شما ارسال شده است را وارد کنید.

4- اطلاعات مربوط به خودرو مانند شماره شاسی و شماره موتور را وارد کنید.

5- سایز، اندازه فاق و پهنای لاستیک موردنظر خود را انتخاب کنید.

6- استان و شهر و تعداد حلقه لاستیک موردنظرتان را وارد کنید. 

7- حواله برای شما ارسال خواهد شد. با حواله چاپ‌ شده، کارت ملی، کارت ماشین و برگ سبز برای دریافت لاستیک دولتی به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنید.

سایت ثبت نام لاستیک دولتی ۱۴۰۲ + راهنما (بارز، یزد، کویرتایر و...)

لاستیک دولتی

پاسخ به سوالات متدوال ثبت نام لاستیک دولتی 1402

سایز لاستیک دولتی 1402 چند است؟

تمامی تایرهای سنگین و نیمه سنگین با سایز رینگ ۱۴ و بالاتر از طریق این سامانه توزیع می گردد.

تا چند روز برای تحویل لاستیک دولتی وقت داریم؟

اعتبار فیش رزرو تایر ۵ روز بوده و پس از آن در صورت عدم مراجعه راننده، عامل قادر به ابطال حواله خواهد بود. اما معیار منقضی شدن فیش رزرو تایر استعلام فیش رزرو تایر در سامانه جامع تجارت توسط عامل بوده و راننده باید فیش رزرو تایر خود را به عامل فروش تحویل دهد و در صورتی که عامل در هنگام ثبت فروش با خطای "این فیش رزرو تایر منقضی شده است" روبرو شد فیش رزرو تایر قطعا منقضی شده است. و اگر فروش با آن شماره رزرو تایر با موفقیت ثبت شد فیش رزرو تایر دارای اعتبار بوده است.

سهمیه لاستیک دولتی 1402 چند حلقه است؟

در سامانه ثبت نام لاستیک دولتی هر کد ملی می‌تواند سالانه ۴ حلقه لاستیک بخرد، درحالی‌که سهمیه‌بندی لاستیک دولتی در خرید از سایت تولیدکنندگان متفاوت است و بعضی از آن‌ها هر ۶ ماه و برخی هم در هر سال ۲ حلقه لاستیک به هر کد ملی اختصاص می‌دهند.

روش دوم خرید اینترنتی لاستیک دولتی 1402

برای خرید اینترنتی لاستیک دولتی می‌توانید به آدرس سایت شرکت‌های تولید کننده لاستیک نیز مراجعه کنید. در گزارش دیگری این روش را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار